Roepman Makelaardij NVM
"Your home our passion !!"
Roepman Real Estate is registered with the Dutch Association of Real Estate Agents (NVM), the largest industry association in the Netherlands for real estate professionals. We adhere to the NVM's requirements and work according to the code of ethics. Whether you want to sell, buy or have your property appraised, we are ready to assist you with a personal approach. Our clients appreciate our working method, with a rating of 9.2 based on...
Current housing stock
-
- Available
Rooseveltlaan 2
2625GN Delft
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
BSave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 475 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hammarskjöldlaan 721
2286HV Rijswijk
€ 295.000 k.k.
€ 5.175/m²
CSave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Van der Kamlaan 3
2625KL Delft
€ 469.500 k.k.
€ 4.388/m²
CSave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 133 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Doelenstraat 43
2611NR Delft
€ 325.000 k.k.
€ 7.738/m²
CSave as favorite- Living area
- 42 m²
- Land area
- 31 m²
- Bedrooms
- —
-
- Available
Menno ter Braaklaan 245
2624TA Delft
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
DSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Chilipad 25
2622AZ Delft
€ 419.500 k.k.
€ 5.908/m²
ASave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (90)
Review platforms
BronscoresTotal score
90 total reviews
Funda
65 reviews on Funda
25 reviews on Google
-
Zuideindseweg 86
10Top makelaardij. Zowel het contact met Ronald als Martijn verloopt soepel. Er wordt altijd netjes contact opgenomen na bezichtigingen of met andere updates en als je belt wordt je snel te woord gestaan of teruggebeld door je contactpersoon. Kortom, een fijne samenwerking!
-
Dennendal 114 0 ong
10Hele fijne makelaar! Heeft meerdere keren bewezen een specialist te zijn. Ik zou Ronald en zijn team van harte aanbevelen.
-
Ecodusweg 73
10Prettige 'no nonsense' makelaar. Martijn gaf rust en vertrouwen in een voor mij toch heel spannende tijd.
-
Gebbenlaan 56
9Ervaren makelaar die meedenkt met je. Reageert snel op mails of telefoon. Fijn contact. Houdt je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Oudlaan 15
9Heel goed geholpen door Ronald Roepman. Prettig in de omgang, duidelijk in zijn communicatie. Altijd bereidt om vragen te beantwoorden.
-
Dennendal 142
10Ronald en zijn team hebben ons de perfecte ondersteuning gegeven in het verkoop proces. Proactief, snel, meedenkend is hoe ik hen het beste kan omschrijven. Ik ken met recht geen beter makelaarskantoor.
-
Karibastraat 11
9Roepman kent de markt. Fijn schakelen en houdt je goed op de hoogte! Is een aanbeveling om als makelaar in te schakelen.
-
Heijermansplein 211
9Onze Koop en verkoop loopt altijd soepel, vriendelijk en rustig via deze makelaar daarom komen en wij er graag weer terug.