Kaak Makelaar
Kaak Makelaar staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Brummen. Met een diepe kennis van de lokale markt en een passie voor wonen, helpen we je bij het vinden van jouw droomhuis of het succesvol verkopen van je woning. Wij zijn er voor je, van de eerste stap tot het laatste handje. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxatie. Wij werken met een transparante en efficiënte werkwijze, waarbij persoonlijk advies...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Stuijvenburchstraat 32 C
6961DR Eerbeek
€ 475.000 k.k.
€ 3.740/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Gravenstraat 1 A
6971AG Brummen
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Rhiender Es 1
6971GZ Brummen
€ 738.000 k.k.
€ 5.591/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 520 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Ambachtstraat 24 B
6971BR Brummen
€ 425.000 k.k.
€ 5.060/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Windheuvelstraat 16
6971JV Brummen
€ 348.000 k.k.
€ 4.142/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1495 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Hoofdstraat 12
6974AW Leuvenheim
€ 437.000 k.k.
€ 4.750/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- 400 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (21)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
21 Bewertungen insgesamt
Funda
17 Bewertungen auf Funda
4 Bewertungen bei Google
-
De Eiken 21
8Prima contact; alles via 1 persoon dus snel kunnen overleggen. Aantal kijkers viel tegen, maar dat lag waarschijnlijk meer aan het slechte politieke beleid in nederland dan aan de makelaar. Nadat de geïnteresseerde koper kwam is alles soepel en snel verlopen
-
Windheuvelstraat 16
10Na een kort gesprek wisten we gelijk wie onze makelaar zou worden. Voor wie van korte lijntjes houdt Is Kaak Makelaar de beste die je maar kunt wensen. Geen groot kantoor, geen personeel, slechts één persoon en dat is Andries Kaak. Op alles reageert hij zeer efficiënt en snel en wat kan wordt gelijk afgehandeld. Of het nu 's morgens vroeg of 's avonds laat is. Ook werkt hij samen met een geweldige fotograaf, Ton Otten uit Epse, die met passie prachtige foto's gemaakt heeft. Resu…
-
Tamara Sueters
10Bedrijfspand met bovenwoning gekocht via Kaak Makelaardij en we zijn zeer enthousiast. De makelaar onderscheidt zich echt door zijn passie en kennis; hij nam ons helemaal mee in het verhaal van het pand, de rijke historie en de omgeving. Het is duidelijk dat hij Brummen en de mensen die er wonen kent. Die persoonlijke benadering en de uitgebreide uitleg over alles om het pand heen gaven ons veel vertrouwen. Een makelaar die echt weet wat hij verkoopt!
-
Hazenberg 38
9Lokale makelaar met verstand van de lokale markt. Korte lijntjes, met snel en accurate reacties op evt gestelde vragen. Zijn zeer te spreken over zijn werkwijze en zullen hem zeker aanraden.