Willems Makelaars
"Willems Immobilien, ganz in der Nähe"
De beslissing om een huis te kopen of verkopen is niet zomaar wat. Daar gaat een heel proces aan vooraf. Omdat dit één van de grootste aan- of verkopen is in een mensenleven, schakel je een makelaar in met een open mind en een goede naam in de regio; iemand bij wie je je goed voelt. Joep Willems is al meer dan 30 jaar actief in de makelaardij en kent de lokale markt van Breda door en door. Zijn kantoor is gevestigd aan de Smederijstraat...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Willebroekstraat 2
4826GG Breda
€ 395.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 178 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Okeghemlaan 19 B
4837AS Breda
€ 368.000 k.k.
€ 4.135/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Catharinastraat 19
4811XD Breda
€ 450.000 k.k.
€ 4.206/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Haagdijk 18
4811TT Breda
€ 269.000 k.k.
€ 4.981/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 54 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Catharinastraat 21 B
4811XD Breda
€ 325.000 k.k.
€ 5.242/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Waterweegbree 103
4823NE Breda
€ 375.000 k.k.
€ 5.068/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (16)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
16 Bewertungen insgesamt
Funda
10 Bewertungen auf Funda
6 Bewertungen bei Google
-
Pelsakker 10
9Persoonlijke begeleiding & service uitstekend, op basis van vakkennis en ervaring en met oprechte directe betrokkenheid en dus korte lijntjes. Bekend met de lokale markt plus groot lokaal netwerk.
-
Jan Nieuwenhuyzenstraat 38 A
9Joep Willems is een zeer ervaren, kundige en professionele makelaar. Hij heeft me zeer goed geholpen bij de aankoop van mijn appartement. Hij nam uitgebreid de tijd tijdens woningbezoeken en geen vraag was teveel ook bij het uitzoeken van diverse zaken. Hij was duidelijk in zijn adviezen en onderbouwde deze ook. Joep is prettig in de omgang, betrouwbaar en komt zijn afspraken. Joep was een absolute meerwaarde en steun voor mij tijdens het hele spannende proces van zoeken naar ee…
-
Planciusplein 4 B
10Übersetzt durch KISehr kompetent, wirklich nichts auszusetzen! Immer freundlich und hilfsbereit, ich höre regelmäßig Menschen über Makler klagen, aber das gilt sicher nicht für diesen Makler!
-
Baronielaan 274 B
10Übersetzt durch KISehr gut, guter Service, gut erreichbar, klare Kommunikation. Der Makler kam sogar bei uns vorbei, um etwas zu erläutern.
-
Maasdijk 85
9Übersetzt durch KIJoep Willems ist ein erfahrener und kompetenter Makler. Hörte gut auf meine Wünsche und denkt mit. Hat ein scharfes Auge für die Plus- und Minuspunkte einer Immobilie.