Roel Willemsen Garantiemakelaars steht seit 1974 für einen kundenzentrierten Ansatz mit nachgewiesenen Ergebnissen in der Region Arnhem. Als Marktleiter in Arnhem Süd kombinieren wir maßgeschneiderte Lösungen mit persönlichen Ratschlägen, um Ihre Wohnung auf eine einzigartige Weise zu präsentieren. Unsere Spezialisten arbeiten zusammen, um Ihre Wohnbedürfnisse in den Mittelpunkt zu stellen und eine klare Mehrwertgarantie bei jedem Gesch...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Darwinstraat 18
6836JH Arnhem
€ 420.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rosa Luxemburgstraat 13
6836PA Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Susterenhof 55
6845DD Arnhem
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schijndelstraat 47
6844GL Arnhem
€ 448.000 k.k.
€ 4.350/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 198 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zutphensestraatweg 2 f
6955AG Ellecom
€ 850.000 k.k.
€ 5.183/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 164 m²
- Fläche des Grundstücks
- 687 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Velperweg 47 1302
6824BG Arnhem
€ 639.000 k.k.
€ 4.915/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (126)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
126 Bewertungen insgesamt
Funda
78 Bewertungen auf Funda
48 Bewertungen bei Google
-
Boxmeerhof 13
10Het was een juiste beslissing om makelaar Willemsen als aankoopmakelaar en verkoopmakelaar te nemen. Deskundigheid in de zoektocht naar een nieuwe woning heeft ons enorm geholpen. Met de verkoop van onze huidige woning hebben we alles aan deze makelaar overgelaten. Ook dit was een succes, we hebben een prima begeleiding gehad van het hele makelaarskantoor.
-
Sonatestraat 20
10Übersetzt durch KIBei dem Kauf und Verkauf unseres Hauses haben wir eine prima Begleitung gehabt. Fachwissen und positive Hilfe bei der Suche waren sicher die Mühe wert.
-
Merlijn Kerremans
10Ik heb een super fijne ervaring met deze makelaar! Vanaf het eerste contact betrokken, eerlijk en altijd bereikbaar. Geen standaard aanpak, maar echt persoonlijk advies en meedenken. Het hele aankoopproces verliep soepel en duidelijk, waardoor ik met een goed gevoel mijn appartement heb gekocht. Zeker een aanrader!
-
Naomi
4Een woning bezichtigd en de makelaar stelde zich ronduit arrogant en onprofessioneel op - beweerde dat hij vanwege zijn ervaring kon ruiken wie een sterke koper is en dat hij daarin een afweging maakt (zonder enige vragen te stellen over werk, stabiliteit etc.), en uitte zich denigrerend over de laag van de maatschappij waar ik me in zou bevinden. Hier een mail over gestuurd naar het kantoor en de reactie gekregen dat het 'vervelend is' dat 'ik het zo heb ervaren'. Voor mij nooit meer!