Der Makler Martijn Willems ist seit 25 Jahren als Bestandsimmobilienmakler und Gutachter im Land van Cuijk und der unmittelbaren Umgebung tätig. Mit einem Team, das begeistert, professionell und lösungsorientiert arbeitet, sorgt er für eine zuverlässige und zielgerichtete Unterstützung bei den wichtigsten Entscheidungen in Ihrem Immobilienverkehr. Ob Sie nun kaufen, verkaufen oder eine Bewertung benötigen – er steht Ihnen mit Wissen und...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sering 23
5432DD Cuijk
€ 629.000 k.k.
€ 3.193/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 197 m²
- Fläche des Grundstücks
- 216 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Hatertseweg 681
6535ZR Nijmegen
€ 389.000 k.k.
€ 4.862/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Het Zand 18
5431EE Cuijk
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 224 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Tulpenstraat 33
5443BP Haps
€ 359.000 k.k.
€ 4.034/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 118 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Castellastraat 24
6512EX Nijmegen
€ 799.000 k.k.
€ 5.257/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 152 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
De Aalsvoorten 2
5443CG Haps
€ 439.000 k.k.
€ 3.885/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (172)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
172 Bewertungen insgesamt
Funda
110 Bewertungen auf Funda
62 Bewertungen bei Google
-
Dijkskruin 13
10Hele goede ervaring gehad met Martijn Willems en zijn team. Zeker aan de raden bij verkoop huis.
-
't Flieren 39
8Liep redelijk maar moest soms wel zelf er achteraan maar klant vriendelijk en stond altijd open voor een gesprek
-
I am ok
2Wat een teleurstelling! Martijn kwam enthousiast en betrokken over en hij zou er helemaal voor gaan om onze boerderij te verkopen. Helaas viel het zo tegen dat wij na 6 maanden de verkoopopdracht hebben ingetrokken. Slecht voorbereid verscheen hij bij de bezichtigen die hij in 30 minuten wilde afrafelen en mening malen liet hij ons een bezichtiging afronden omdat hij naar de volgende afspraak moest. Wanneer we Martijn belde heeft hij slechts 1 x de telefoon beantwoord en een Whatsapp bericht werd na een week misschien beantwoord. Het zelfde geld voor email. Ook na het uitte van ons ongenoeg verbeterde er niets ondanks de beterschap die beloofd werd. Ook van potentiële kopers die bij de tweede makelaar onze huis kwamen bezichtigen hoorden wij dat ze géén afspraak konden maken, er werd niet gereageerd op verzoeken en achtergelaten berichten. In een reactie schrijft Willems dat hij zich volledig heeft ingezet wat absoluut niet waar is! Wellicht bij de verkoop van een rond de kerk van Martijn loopt het op rolletjes maar bij ons zeker niet. Gelukkig werd er door de nieuwe makelaar snel een deal gesloten.