Le courtier Martijn Willems est actif depuis 25 ans en tant que courtier-évaluateur immobilier dans le Land van Cuijk et son environnement immédiat. Avec une équipe enthousiaste, professionnelle et orientée vers la solution, il assure un soutien fiable et ciblé pour les choix les plus importants dans votre immobilier. Que vous achetiez, vendiez ou ayez besoin d'une évaluation, il est à votre disposition avec ses connaissances et son exp...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sering 23
5432DD Cuijk
€ 629.000 k.k.
€ 3.193/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 197 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Hatertseweg 681
6535ZR Nijmegen
€ 389.000 k.k.
€ 4.862/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Het Zand 18
5431EE Cuijk
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 224 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tulpenstraat 33
5443BP Haps
€ 359.000 k.k.
€ 4.034/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Castellastraat 24
6512EX Nijmegen
€ 799.000 k.k.
€ 5.257/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Aalsvoorten 2
5443CG Haps
€ 439.000 k.k.
€ 3.885/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (172)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
172 avis total
Funda
110 commentaires sur Funda
62 commentaires sur Google
-
Dijkskruin 13
10Hele goede ervaring gehad met Martijn Willems en zijn team. Zeker aan de raden bij verkoop huis.
-
't Flieren 39
8Liep redelijk maar moest soms wel zelf er achteraan maar klant vriendelijk en stond altijd open voor een gesprek
-
I am ok
2Wat een teleurstelling! Martijn kwam enthousiast en betrokken over en hij zou er helemaal voor gaan om onze boerderij te verkopen. Helaas viel het zo tegen dat wij na 6 maanden de verkoopopdracht hebben ingetrokken. Slecht voorbereid verscheen hij bij de bezichtigen die hij in 30 minuten wilde afrafelen en mening malen liet hij ons een bezichtiging afronden omdat hij naar de volgende afspraak moest. Wanneer we Martijn belde heeft hij slechts 1 x de telefoon beantwoord en een Whatsapp bericht werd na een week misschien beantwoord. Het zelfde geld voor email. Ook na het uitte van ons ongenoeg verbeterde er niets ondanks de beterschap die beloofd werd. Ook van potentiële kopers die bij de tweede makelaar onze huis kwamen bezichtigen hoorden wij dat ze géén afspraak konden maken, er werd niet gereageerd op verzoeken en achtergelaten berichten. In een reactie schrijft Willems dat hij zich volledig heeft ingezet wat absoluut niet waar is! Wellicht bij de verkoop van een rond de kerk van Martijn loopt het op rolletjes maar bij ons zeker niet. Gelukkig werd er door de nieuwe makelaar snel een deal gesloten.