Als bestverkaende Makler in Almelo (Quelle NVM/FUNDA) sind wir mit Verkaufszahlen, die für sich sprechen, führend. Unsere aktive Präsenz in den sozialen Medien mit fast 7000 Followern auf Facebook zeigt, wie wichtig uns der Kontakt zur Marktlage ist. Durch Live-Videos auf Facebook bieten wir eine einzigartige Möglichkeit, Immobilien zu besichtigen, sodass Kunden direkt einen Eindruck der Räume erhalten können. Unsere Verkaufsstrategie i...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Willem de Clercqstraat 7
7604AR Almelo
€ 389.000 k.k.
€ 2.947/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Windmolenbroeksweg 25
7606JL Almelo
€ 199.000 k.k.
€ 2.341/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Egbert ten Catelaan 4
7604AV Almelo
€ 849.000 k.k.
€ 2.830/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 300 m²
- Fläche des Grundstücks
- 605 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
De Sperwer 2
7609TC Almelo
€ 479.000 k.k.
€ 3.496/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 351 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Hofwijck 12
7608LB Almelo
€ 319.000 k.k.
€ 2.552/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 175 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Ambtstraat 17
7605EN Almelo
€ 239.000 k.k.
€ 2.366/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (138)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
138 Bewertungen insgesamt
Funda
101 Bewertungen auf Funda
37 Bewertungen bei Google
-
De Sperwer 21
10We zijn erg tevreden over de begeleiding van deze makelaar. Er wordt snel geschakeld, goed meegedacht en afspraken worden direct opgepakt. De service is uitstekend en de communicatie vlot en duidelijk. Een professionele aanpak met echte daadkracht!
-
Mahlerstraat 13
9Het gaat/ging zoals verwacht.
-
Jan Tooropstraat 92
9Contact met de makelaar verliep soepel. Zijn erg deskundig en weten goed wat er speelt op de woningmarkt. Voor mij was het de eerste keer dat ik met verkoop van een woning te maken had en ze hielpen mij erg goed. Ze zijn goed bereikbaar en je kan ze altijd contacten met vragen, ze hebben mij goed op de hoogte gehouden van alle stappen en mij daar goed in begeleid. Ik ben blij dat ik voor Kamphuis gekozen heb. Speciaal dank aan Sander!
-
Jan Janslaan 54
10Het contact met de makelaar was echt super ze begeleiden je goed. Je kan alles aan ze vragen en houden je goed op de hoogte
-
Laan van Indië 24
9Uitermate tevreden over het verkoopproces. Goede communicatie, goed inzicht in mogelijkheden en kansen.
-
Saffierstraat 10
10Erg goed, snel en zeer vriendelijk begeleid met de verkoop van ons huis! Na een goed gesprek werd alles snel in gang gezet.
-
Heslingahuis 17
10Übersetzt durch KIDie persönliche Betreuung und Begleitung sorgten dafür, dass während des Verkaufs des Hauses kein Stress entstand.