Makelaarsoord
"Öffnet neue Türen"
Unser Büro ist in 's-Hertogenbosch und Kerkdriel ansässig, mit einem jungen und begeisterten Team, das sich voll und ganz deinen Wünschen widmet. Wir glauben an eine persönliche Herangehensweise, bei der wir dafür sorgen, dass neue Türen für dich geöffnet werden. Unsere Motivation ist es, dich zu überraschen und dabei glücklich zu machen. Mit jahrelanger Erfahrung in der Region 's-Hertogenbosch und der Bommelerwaard kennen wir die Feinh...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Molenstraat 26
5327AZ Hurwenen
€ 850.000 k.k.
€ 7.143/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1635 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Advocatenlaan 2 a
5324AL Ammerzoden
€ 825.000 k.k.
€ 2.968/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 278 m²
- Fläche des Grundstücks
- 608 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Keppelenkamp 24
5311GZ Gameren
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 165 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rietdekkersstraat 6
5331VT Kerkdriel
€ 395.000 k.k.
€ 3.435/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kruidenlaan 34
5331DG Kerkdriel
€ 350.000 k.k.
€ 5.224/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 67 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hudsonlaan 134
5223SL 's-Hertogenbosch
€ 339.000 k.k.
€ 4.843/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (149)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
149 Bewertungen insgesamt
Funda
130 Bewertungen auf Funda
19 Bewertungen bei Google
-
Spiegeltuin 112
9Ik heb zowel mijn nieuwe woning gekocht als mijn 'oude' woning verkocht via Makelaarsoord. Ik vond het contact met de makelaar (Joske) heel prettig en zeer laagdrempelig. Ook in de avond- en weekenduren kon ik bij haar terecht met mijn vragen. Er zat wat druk achter de verkoop van mijn eigen woning, maar dit is heel fijn opgepakt door Makelaarsoord waardoor alles op tijd is geregeld. De enige tip is dat de courtage kosten niet zijn besproken door de makelaar tijdens het gesprek…
-
Pelssingel 25
10Korte lijnen, goede beschikbaarheid en prettig in contact. no nonsense, eerlijk en oprecht. goed op de hoogte van de huidige markt en goed onderbouwde adviezen in verkooptraject.
-
Lindestraat 70
9Het contact was zeer prettig, de afspraken en toezeggingen werden strikt nagekomen en de bereikbaarheid was top! Wij kunnen Makelaarsoord van harte aanbevelen.
-
Berm 1
10Fijne en deskundige makelaar. Persoonlijke aandacht, maar ook zakelijk. Ze zetten een stapje extra voor je en denken met je mee. Vriendelijk personeel en goede marketing!
-
Schepenstraat 6
9zeer goed de afspraken liepen allemaal goed gesmeerd zoalsde fotograaf en de man voor de energie label en ook met joske liep het gesmeerd
-
Hertog Godfriedstraat 30
10Een prettige makelaar met kennis van zaken, fijn in omgang en goed bereikbaar/benaderbaar. Informeel en leuk contact wat het verkopen van een woning leuk maakt!