The Hague Real Estate Services
"Vollservice Professionell Zuverlässig Persönlich"
The Hague Real Estate Services is uw exclusieve NVM-makelaar in Den Haag. Wij zijn gespecialiseerd in het vinden van de meest passende huurders of kopers, zodat u zeker weet dat uw woning in goede handen is. Of u op zoek bent naar een comfortabele huurwoning of de ideale koopwoning, wij helpen u graag verder. Ons team bestaat uit ervaren professionals die met precisie en empathie werken. Onno, mede-eigenaar en strateeg van het bedrijf,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Noordeinde 119 A
2514GE Den Haag
€ 849.000 k.k.
€ 7.580/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Waldorpstraat 434
2521CH Den Haag
€ 2.000 p/m
€ 27/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Loosduinsekade 123 A
2571BT Den Haag
€ 255.000 k.k.
€ 4.636/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 55 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Borneostraat 207
2585SC Den Haag
€ 325.000 k.k.
€ 6.373/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 51 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Gaasterlandlaan 21
2548NG Den Haag
€ 2.750 p/m
€ 22/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Stortenbekerstraat 227
2525SE Den Haag
€ 3.000 p/m
€ 17/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (626)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
626 Bewertungen insgesamt
Funda
130 Bewertungen auf Funda
496 Bewertungen bei Google
-
Abrikozenstraat 138
10Übersetzt durch KIImmer schnell, angemessen und freundlich während der zwei Jahre Vermietung sowie bei der endgültigen Verkauf. Sehr schön.
-
Fabian A
10Übersetzt durch KIIch habe kürzlich eine Wohnung über The Hague Real Estate Services gemietet und kann sie herzlich empfehlen. Der gesamte Prozess, von der ersten Besichtigung bis zur Schlüsselübergabe, verlief superschnell und professionell, und alle meine Fragen wurden sofort beantwortet. Ich würde sie auf jeden Fall erneut einsetzen!
-
Thom van Hogerwou
10Wij hebben een hele fijne ervaring gehad met The Hague Real Estate Services. Onno was erg sympathiek en altijd goed bereikbaar, de communicatie verliep heel soepel. Wij zijn ontzettend blij met onze nieuwe woning! Bedankt.
-
Fabian Kaiser
10 -
Kelsey Ryan
10 -
Pony Isaacsohn
10Uitzonderlijk efficiënte en menselijke service. Een echte aanrader.
-
DMW
10Als expatkoppel dat onlangs van Parijs naar Den Haag is verhuisd, hebben we een fantastische ervaring gehad met The Hague Real Estate Services. Omdat we vanuit het buitenland verhuisden, moesten we het hele proces online regelen, en zij hebben alles ongelooflijk soepel en stressvrij laten verlopen. Ze hadden een geweldige selectie appartementen, en het allereerste appartement dat we online zagen, stal meteen ons hart. We besloten het te huren zonder het eerst in het echt te hebben gezien. Toen we er eindelijk aankwamen, was het nog mooier dan we hadden verwacht. We zijn enorm dankbaar voor hun professionaliteit, snelle reacties en ondersteuning gedurende het hele proces. Een echte aanrader voor iedereen die gaat verhuizen, en zeker voor expats!