Mart Makelaars
Mart Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Gorinchem. Met jaren ervaring op de markt en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u zorgvuldig en transparant door ieder verkoopproces. Ons team biedt dienstverlening in aankoop, verkoop en taxaties. Wij werken met een duidelijke en professionele werkwijze, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI en NRVT. Onze kennis is actueel dankzij jaarlijkse...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgstraat 53
4201AB Gorinchem
€ 650.000 k.k.
€ 2.754/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 236 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hagemuntstraat 21
4205GA Gorinchem
€ 289.000 k.k.
€ 2.833/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Spion 2
4208AM Gorinchem
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 175 m²
- Fläche des Grundstücks
- 239 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Annie M.G. Schmidtlaan 48
4207VD Gorinchem
€ 475.000 k.k.
€ 4.025/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 200 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
St. Hubertuslaan 16
4205ZB Gorinchem
€ 415.000 k.k.
€ 4.234/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 215 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Prinses Margrietstraat 13
4241BA Arkel
€ 495.000 k.k.
€ 3.991/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 191 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (23)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
23 Bewertungen insgesamt
Funda
11 Bewertungen auf Funda
12 Bewertungen bei Google
-
Spion 2
10Wij zijn erg tevreden over de begeleiding van Martin tijdens de verkoop van onze woning. De communicatie verliep altijd prettig en duidelijk. Martin was betrokken, dacht goed mee en was altijd bereikbaar om vragen te beantwoorden of even te overleggen. Dat gaf ons veel vertrouwen tijdens het verkoopproces. Ook van de kopers en andere kijkers kregen wij terug dat zij de bezichtigingen als erg prettig hebben ervaren. Martin nam de tijd, was vriendelijk en professioneel en wist ied…
-
St. Hubertuslaan 16
9Deskundig advies en prettige begeleiding door dit makelaarskantoor. Snelle opvolging van afspraken en helder en transparant in contact. Maakt gebruik van diverse socials en andere kanalen.
-
S.G.J.
10Snel, vakkundig en geen onnodige praatjes. Zeer duidelijk en volledig taxatierapport opgeleverd binnen een korte termijn. Aan te bevelen!
-
Bertus van den heuvel
8Deskundig advies en prettige begeleiding door dit makelaarskantoor. Bespreekt duidelijk plan van aanpak van de verkoop en de mogelijkheden van presenttie van de aan te bieden woning. Snelle opvolging van afspraken, helder en transparant in contact. Maakt gebruik van diverse socials en andere kanalen. Bertus van den Heuvel, St. Hubertuslaan 16, Gorinchem
-
Arpi Lomteva
10 -
robert verweij
8Übersetzt durch KIEine Bewertung kann immer Fragen aufwerfen...nicht aber bei Mart. Schnell und präzise und ein Bericht, der genau den Wünschen und Erwartungen entspricht und auch sehr schnell erledigt ist. Ist das nicht das, was Sie wollen???