Mart Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Gorinchem. Met jaren ervaring op de markt en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we u zorgvuldig en transparant door ieder verkoopproces. Ons team biedt dienstverlening in aankoop, verkoop en taxaties. Wij werken met een duidelijke en professionele werkwijze, gesteund door certificaten als VastgoedCert, NWWI en NRVT. Onze kennis is actueel dankzij jaarlijkse...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Burgstraat 53
4201AB Gorinchem
€ 650.000 k.k.
€ 2.754/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hagemuntstraat 21
4205GA Gorinchem
€ 289.000 k.k.
€ 2.833/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Spion 2
4208AM Gorinchem
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 239 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Annie M.G. Schmidtlaan 48
4207VD Gorinchem
€ 475.000 k.k.
€ 4.025/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
St. Hubertuslaan 16
4205ZB Gorinchem
€ 415.000 k.k.
€ 4.234/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Prinses Margrietstraat 13
4241BA Arkel
€ 495.000 k.k.
€ 3.991/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 191 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Spion 2
10Wij zijn erg tevreden over de begeleiding van Martin tijdens de verkoop van onze woning. De communicatie verliep altijd prettig en duidelijk. Martin was betrokken, dacht goed mee en was altijd bereikbaar om vragen te beantwoorden of even te overleggen. Dat gaf ons veel vertrouwen tijdens het verkoopproces. Ook van de kopers en andere kijkers kregen wij terug dat zij de bezichtigingen als erg prettig hebben ervaren. Martin nam de tijd, was vriendelijk en professioneel en wist ied…
-
St. Hubertuslaan 16
9Deskundig advies en prettige begeleiding door dit makelaarskantoor. Snelle opvolging van afspraken en helder en transparant in contact. Maakt gebruik van diverse socials en andere kanalen.
-
S.G.J.
10Snel, vakkundig en geen onnodige praatjes. Zeer duidelijk en volledig taxatierapport opgeleverd binnen een korte termijn. Aan te bevelen!
-
Bertus van den heuvel
8Deskundig advies en prettige begeleiding door dit makelaarskantoor. Bespreekt duidelijk plan van aanpak van de verkoop en de mogelijkheden van presenttie van de aan te bieden woning. Snelle opvolging van afspraken, helder en transparant in contact. Maakt gebruik van diverse socials en andere kanalen. Bertus van den Heuvel, St. Hubertuslaan 16, Gorinchem
-
Arpi Lomteva
10 -
robert verweij
8Een taxatie kan altijd vragen opleveren....bij Mart niet. Snel en accuraat en een rapport wat precies aansluit bij de wensen en de verwachtingen en ook heel snel geregeld. Dat is toch wat je wilt???