Floris De Makelaar
"Für persönliche Betreuung!"
Een huis kopen of verkopen is een moment dat emotioneel en persoonlijk is. Het gaat niet alleen om de transactie, maar ook om het gevoel van 'thuis' komen. Met empathie en gedrevenheid help ik je bij elke stap van het proces, zodat we samen het beste resultaat bereiken. Floris is een makelaar die luistert, analyseert en vooruitdenkt. Hij brengt kennis van de markt mee en is aangesloten bij de koninklijke NVM. Zijn enthousiasme en eerlij...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Vlietsingel 98
3831SV Leusden
€ 649.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 218 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bohèmepad 7
3816TJ Amersfoort
€ 625.000 k.k.
€ 3.931/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 312 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Ruurd Visserstraat 56
3791VT Achterveld
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 114 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Barchman Wuytierslaan 81 48
3819AB Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 6.034/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 488 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Kievitspad 6
3815TN Amersfoort
€ 469.000 k.k.
€ 5.329/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Reinier Roeststraat 5
3832LD Leusden
€ 875.000 k.k.
€ 5.469/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 160 m²
- Fläche des Grundstücks
- 268 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (62)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
62 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Arnolda Ro
8 -
Chris Rice
10Ik kan Floris van harte aanbevelen. Hij is deskundig, vriendelijk en professioneel. Ik had me geen betere makelaar kunnen wensen.
-
studio crikvenica
10Floris is zeer kundig, prettig in het contact en kent de markt goed. Wij hebben Floris recent gevraagd voor een waardebepaling m.b.t. het verkooptraject van onze woning. We kunnen hem aan iedereen aanbevelen !
-
Bisschopsweg 17
10Proces verliep spoedig, huis was snel verkocht en Floris straalde rust en vertrouwen uit, laat zich niet gek maken, en verkoopt geen onzin.
-
De Hank 47
9Floris is een hele fijne makelaar, hij is eerlijk, geeft goed advies en is een fijn persoon. Zou hem zeker aanraden!
-
Buitenveldseweg 2
-
Laan van Bovenduist 41
10Übersetzt durch KIFloris hat bei der Verkauf einer vorherigen Wohnung bereits mitgemacht. Auch diesmal wieder die Schlussfolgerung: fachkundiger Makler, angenehme Kommunikation, gut erreichbar und sehr gute Marktwissen.
-
Griffensteijnselaan 39
8Übersetzt durch KIFloris der Makler hat mich bei dem Verkauf meiner Wohnung ausgezeichnet begleitet. Floris reagierte immer schnell, dachte aktiv mit und setzte sich voll ein. Ich bin entzückt und empfehle Floris der Makler sicherlich weiter!