Leenen Vastgoed
"Leenen Immobilien, fühlen Sie sich wie zu Hause"
Leenen Vastgoed staat voor een uitgebreid en actueel woningaanbod in de regio Heerlen. Wij zijn er voor u met betrouwbare informatie en persoonlijke begeleiding bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze website biedt een overzicht van de nieuwste woningen, zodat u altijd op de hoogte is van beschikbare opties. Met een duidelijke communicatie en toegankelijk team zorgen wij ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt. Of het nu gaat...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Zeswegenlaan 268
6412HH Heerlen
€ 175.000 k.k.
€ 2.465/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Veeweg 82
6374AR Landgraaf
€ 519.000 k.k.
€ 2.532/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 205 m²
- Fläche des Grundstücks
- 859 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Rijksweg Noord 26 H
6071KW Swalmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Annie M.G. Schmidt-plantsoen 38
6416VT Heerlen
€ 395.000 k.k.
€ 3.135/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Benzenraderweg 218
6417SX Heerlen
€ 389.000 k.k.
€ 3.777/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 401 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
W. Schweitzerlaan 5
6419BA Heerlen
€ 895.000 k.k.
€ 3.129/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 286 m²
- Fläche des Grundstücks
- 804 m²
- Schlafzimmer
- 6
Bewertungen (42)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
42 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
28 Bewertungen bei Google
-
Schaesbergerweg 5
9Heel prettig contact en fijne begeleiding. De bereikbaarheid is goed en wij hadden het idee dat wij alles mochten vragen. Er werd goed rekening gehouden met onze wensen
-
Brusselseweg 252
10Alles is zeer professioneel verlopen. De communicatie was duidelijk en snel, waardoor het hele proces soepel en prettig verliep. We zijn erg tevreden over de begeleiding en zouden deze makelaar zeker aan iedereen aanbevelen.
-
K.L.M.-straat 22
10Zeer tevreden over het gehele verkooptraject. Een transparante makelaar met prettige en deskundige begeleiding in het hele proces. Goede feedback over ontwikkelingen/bezichtigingen en altijd direct reageren en snel bereikbaar.
-
Dr. Ir. Bungestraat 16
10Professionele, duidelijke hulp. Een echt familie bedrijf waar de klant echt centraal staat. In een woord; fantastisch
-
Jos Habetsstraat 40
10Leenen kenmerkt zich als een professionele speler binnen de regio. Alles verloopt in goed overleg, met gedegen advies. Ze stellen zich flexibel op en hebben een persoonlijke benadering. Kortom, zeker een aanrader.
-
Witte Parel
2Übersetzt durch KIMeine Erfahrung mit diesem Makler war völlig wertlos. Ich hatte eine Besichtigung für das Haus in der Egstraat 131 in Heerlen am 14.11.2025 geplant, aber das Haus war bereits am 06.11.2025 verkauft worden. Ich erhielt dazu keine einzige Benachrichtigung. Zu diesem Zeitpunkt war ich zudem im Ausland und hatte keinen Zugang, wodurch eine klare Kommunikation gerade entscheidend war — doch die blieb vollkommen aus. Darüber hinaus fühlte sich der Gebotsvorgang völlig undurchsichtig an. Alles geschah hinter verschlossenen Türen, und ich bekam nicht einmal die Möglichkeit, ein Gebot abzugeben, bevor das Haus plötzlich „weg“ war. Dies weckt überhaupt kein Vertrauen. Die Tatsache, dass meine Terminvereinbarung einfach stehen blieb, während das Haus bereits lange verkauft war, sagt mir alles: schlecht organisiert, schlecht kommuniziert und absolut nicht kundenorientiert. Dieser Makler hat mir eine besondere schlechte Eindruck vermittelt, und ich würde ihn bestimmt nicht empfehlen.