Duijnisveld NVM Makelaardij
"Aktiv in der Region Westland und Den Haag."
Duijnisveld NVM Makelaardij is een jong en fris kantoor met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij. Wij specialiseren ons in verkoop, aankoop en taxatie van woningen binnen de regio Westland, waaronder Poeldijk, Honselersdijk, Monster, Naaldwijk en ’s-Gravenzande, evenals Den Haag en de omgeving. Onze klanten krijgen altijd een vaste contactpersoon, die actief en gedreven is om het beste resultaat te behalen. Wij zijn actief op sociale...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Bestellt
Laan van Meerdervoort 1608
2555CR Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Marijkestraat 3
2291TK Wateringen
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 156 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Sint Jozefstraat 11
2685DX Poeldijk
€ 645.000 k.k.
€ 5.078/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Vreeburghlaan 5 ap6
2691AA 's-Gravenzande
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
De Brink 66
2553HA Den Haag
€ 315.000 k.k.
€ 4.090/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Rozenstraat 1
2565SG Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (27)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
27 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Marijkestraat 3
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen super bij de verkoop van mijn huis. Altijd heel fijn contact, denkt met je mee, komt afspraken na en reageert altijd heel snel. Heel fijn dat ze veel uit handen neemt. Absolute aanrader!
-
Larissa Bijl
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen bij de verkoop van mijn huis. Altijd erg fijn contact, denkt met je mee en komt afspraken (snel) na. Aanrader!
-
Aysel Ayyildiz
2De makelaar is onbeleefd. Ik ben met mijn kinderen daar geweest. Zij schreeuwde tegen ons was niet normaal zij heeft ons niet laten bezichtigen . Omdat wij moslims waren daarom heeft ze zo tegen ons gepraat. De adres was marijkstraat 3 wateringen plus de buren heeft gezegd dat die huis heel slecht is omdat je buren heel erg hoort . …………….
-
De Brink 66
10Übersetzt durch KISehr guter Makler, klar, reagiert schnell, kommt zu Terminen, Haus wurde schnell verkauft. Top Makler
-
Raamweg 13 A
10Übersetzt durch KIEin fantastischer Immobilienmakler mit viel Augenmerk auf Service und Qualität. Nimmt sich wirklich Zeit für Sie. Keine Frage ist zu viel. Und setzt sich für das optimale Ergebnis für Sie ein.
-
Rozenstraat 1
10Übersetzt durch KIDer Kontakt zum Makler verläuft sehr reibungslos. Service und Qualität stehen hoch im Kurs. Hilft Ihnen bei allem. Kommunikativ stark im Kontakt mit Interessenten. Ein sehr guter Makler, um den Auftrag zur Verkaufsvermittlung Ihres Hauses zu übertragen.