Neeskens Makelaars
"Unerwartet kraftvoll"
Neeskens Makelaars staat voor moderne, betrouwbare makelaarsservice in Zeeland. Sinds meer dan 40 jaar zijn we actief op de woningmarkt en hebben we ons ontwikkeld tot een van de grootste makelaars in de regio. Met meerdere vestigingen door heel Zeeland staan we voor u klaar, waar u ook in de provincie bent. In Tholen bieden we een breed aanbod diensten, van verkoop tot taxaties. Of u nu op zoek bent naar een woning of bedrijfspand, wij...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Oesterdam 57
4691PV Tholen
€ 725.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1390 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Havenweg 153
4697RL Sint-Annaland
€ 549.500 k.k.
€ 5.387/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Koningin Julianastraat 121
4691GP Tholen
€ 419.000 k.k.
€ 3.273/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 258 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Dalemsestraat 20
4691CX Tholen
€ 339.000 k.k.
€ 2.712/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 75 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Havenweg 109
4697RL Sint-Annaland
€ 459.000 k.k.
€ 3.825/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 103 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kaaistraat 17
4695CJ Sint-Maartensdijk
€ 299.000 k.k.
€ 1.954/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (44)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
44 Bewertungen insgesamt
Funda
22 Bewertungen auf Funda
22 Bewertungen bei Google
-
Meanderlaan 122
9Zeer deskundige makelaar heeft de woning verkocht in zeer korte tijd en met een mooi verkoopresultaat. Zeer correct in communicatie. Komt afspraken na.
-
Henri Dunantstraat 13
9Het contact met de makelaar was fijn. Altijd was iemand van Neeskens te bereiken, zowel de makelaar zelf als de medewerkers op het kantoor. Vragen werden altijd opgepakt en snel terug gekoppeld. Kortom een goede ervaring.
-
Prins Hendrikstraat 37
8Goed en duidelijk advies. Verkoop ging vlot dankzij goede dienstverlening van makelaar. Dus zeer tevreden met makelaar Neeskens.
-
Bebouwdendam 15
10Dank jullie wel voor alles wat jullie voor ons hebben gedaan bij de verkoop van ons huis. De rustige aanpak, betrokkenheid en het vele contact gaven ons veel vertrouwen. Dat het huis al op de eerste kijkdag verkocht werd, zegt genoeg. We kijken met een heel goed gevoel terug op deze periode - bedankt! Ton en Monique Steenbeek
-
Haven 28
10Alles verliep zeer soepel en vlot. Ze stonden altijs voor ons klaar en reageerden ontzettend snel. Ook de stukken kwamen snel. De presentatie van de woning zag er fabtastisch uit.
-
Markt 37
8Übersetzt durch KIAb dem ersten Kontakt fühlte es sich vertraut an. Der Makler Wilmar dachte ständig mit, gab ehrliche Ratschläge und dank ihrer Einsatzbereitschaft sowie der Damen im Büro, insbesondere Thirza, verlief alles reibungslos. Zufrieden mit dem Ergebnis. Wir empfehlen diesen Makler ausdrücklich weiter.