Neeskens Makelaars
"Surprisingly powerful"
Neeskens Makelaars staat voor moderne, betrouwbare makelaarsservice in Zeeland. Sinds meer dan 40 jaar zijn we actief op de woningmarkt en hebben we ons ontwikkeld tot een van de grootste makelaars in de regio. Met meerdere vestigingen door heel Zeeland staan we voor u klaar, waar u ook in de provincie bent. In Tholen bieden we een breed aanbod diensten, van verkoop tot taxaties. Of u nu op zoek bent naar een woning of bedrijfspand, wij...
Current housing stock
-
- Available
Oesterdam 57
4691PV Tholen
€ 725.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 151 m²
- Land area
- 1390 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Havenweg 153
4697RL Sint-Annaland
€ 549.500 k.k.
€ 5.387/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Koningin Julianastraat 121
4691GP Tholen
€ 419.000 k.k.
€ 3.273/m²
BSave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 258 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Dalemsestraat 20
4691CX Tholen
€ 339.000 k.k.
€ 2.712/m²
DSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 75 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Havenweg 109
4697RL Sint-Annaland
€ 459.000 k.k.
€ 3.825/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 103 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kaaistraat 17
4695CJ Sint-Maartensdijk
€ 299.000 k.k.
€ 1.954/m²
ESave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 108 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (44)
Review platforms
BronscoresTotal score
44 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
22 reviews on Google
-
Meanderlaan 122
9Zeer deskundige makelaar heeft de woning verkocht in zeer korte tijd en met een mooi verkoopresultaat. Zeer correct in communicatie. Komt afspraken na.
-
Henri Dunantstraat 13
9Het contact met de makelaar was fijn. Altijd was iemand van Neeskens te bereiken, zowel de makelaar zelf als de medewerkers op het kantoor. Vragen werden altijd opgepakt en snel terug gekoppeld. Kortom een goede ervaring.
-
Prins Hendrikstraat 37
8Goed en duidelijk advies. Verkoop ging vlot dankzij goede dienstverlening van makelaar. Dus zeer tevreden met makelaar Neeskens.
-
Bebouwdendam 15
10Translated by AIThank you both for everything you have done for us during the sale of our house. The calm approach, involvement and the many contacts gave us a lot of confidence. That the house was already sold on the first viewing day says enough. We look back on this period with a very good feeling - thank you! Ton and Monique Steenbeek
-
Haven 28
10Alles verliep zeer soepel en vlot. Ze stonden altijs voor ons klaar en reageerden ontzettend snel. Ook de stukken kwamen snel. De presentatie van de woning zag er fabtastisch uit.
-
Markt 37
8Translated by AIFrom the first contact it felt familiar. Real estate agent Wilmar thought along continuously, gave honest advice and thanks to their dedication, as well as the ladies in the office, especially Thirza, everything went smoothly. Satisfied with the result. We therefore wholeheartedly recommend this real estate agent.