Van Dorsten Makelaars
"Von Wünschen zum Wohnen!"
Van Dorsten Makelaars staat voor passie en expertise op het gebied van woningverkoop. Met meer dan 50 jaar ervaring in de regio kennen wij de lokale markt en de mensen die erin verkeren. Onze kennis, netwerk en gedrevenheid zorgen ervoor dat we de meest optimale weg naar een succesvolle verkoop vinden. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van een woning: wij staan voor u klaar met professionele adviezen en oplossingen. Onze...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Haverstuk 28
7943JA Meppel
€ 595.000 k.k.
€ 4.542/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 493 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schuttevaerstraat 14
7941ED Meppel
€ 485.000 k.k.
€ 4.663/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Veneweg 77
7946LE Wanneperveen
€ 625.000 k.k.
€ 1.676/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 373 m²
- Fläche des Grundstücks
- 808 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Vuurvlinder 9
7943RH Meppel
€ 395.000 k.k.
€ 3.496/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Parnassia 9
7944PP Meppel
€ 539.000 k.k.
€ 3.617/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 258 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Parnassia 21
7944PP Meppel
€ 525.000 k.k.
€ 3.523/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 291 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (98)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
98 Bewertungen insgesamt
Funda
80 Bewertungen auf Funda
18 Bewertungen bei Google
-
Binnenwerk 2
7We zijn tevreden over van dorsten makelaars. Ze hebben ons huis verkocht met de wensen die we hadden. We vonden de communicatie prettig. We hadden wel meer marktkennis verwacht. Het voelde nu soms passief, wellicht ook wel logisch omdat de markt natuurlijk erg goed is op dit moment.
-
Litho 27
10Heel fijn en duidelijk contact! Van Dorsten heeft zich uitstekend ingezet voor een succesvolle en eerlijke verkoop.
-
Barend Schuurmanstraat 5
8Super vakbekwamen mensen die de markt goed kennen Super fijne samenwerking gehad met deze makelaars
-
Secretaris A.W.G. Goldsteinplantsoen 6
10Erg prettig contact, fijne ondersteuning gekregen en Anita dacht met ons mee. Al met al een hele fijne ervaring. Wij bevelen haar en de collega's van harte aan!
-
Haverstuk 30
9👍👏👏 👏👏 👏 👏👏👏👏 👏👏👏👏👏👏👏 👏👏👏👏👏 👏👏👏👏👏👏👏👍 👍👍 👍👍👍👍👍 👍👍👍 👍👍👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
-
Hercules Segherslaan 63
10Het contact verliep zeer soepel. Uiterst vriendelijk en accuraat. De makelaar was terzake deskundig en hield ons perfect op de hoogte van de vorderingen betreffende de verkoop. Kortom zeer tevreden !
-
Gravure 4
10Tevreden!! Anita was erg meedenkend en eerlijk voorafgaande de verkoop, en communiceerde prettig. Wij zijn al jaren erg tevreden met de diensten van Van Dorsten en kunnen ze voor zowel advies als verkoop/aankoop van harte aanbevelen!