Brandax Makelaardij BV
"... eine kristallklare Perspektive"
Brandax Makelaardij staat al meer dan 45 jaar voor kwaliteit en betrouwbaarheid in Zeeuws-Vlaanderen. Met een team van vier professionals en een uitgebreid netwerk in Zeeuws-Vlaanderen én Vlaanderen, bereiken we woningzoekers vanuit verschillende regio’s. Onze ervaring en kennis in de woningmarkt zorgen voor een doordachte aanpak, waarbij uw wensen centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw woning wil laten taxeren,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nieuweweg 4
4561BM Hulst
€ 679.000 k.k.
€ 2.534/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 268 m²
- Fläche des Grundstücks
- 438 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Vylainlaan 40
4566AW Heikant
€ 339.000 k.k.
€ 3.685/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- 525 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Rivierenpark 76
4535EJ Terneuzen
€ 285.000 k.k.
€ 2.615/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 173 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dorpsplein 2
4574RD Zuiddorpe
€ 849.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 337 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1060 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zuidlangeweg 12
4522GR Biervliet
€ 749.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 5925 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Trumanlaan 6
4571HZ Axel
€ 219.500 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 165 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (75)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
75 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
35 Bewertungen bei Google
-
Visserijstraat 20
9Een prima traject doorlopen met deze makelaar met betrekking tot de verkoop van de woning. Het vormde geen probleem voor hun om onze woning in Breskens te verkopen ondanks dat dit ruim 30 km van hun kantoor is. Het gehele traject verliep vlot en deskundig. Wij zijn ervan overtuigd dat de snelle verkoop van de woning mede te danken is aan de deskundigheid van deze makelaar.
-
Julianastraat 78
10Zeer tevreden over Brandax Makelaardij! Goed bereikbaar, snelle handelingen, deskundig en persoonlijk. Niets op aan te merken. Absoluut een aanrader.
-
Oudelandseweg 32
10Brandax makelaardij is voor mij de beste makelaar in Zeeuws Vlaanderen. Aardige mensen en zeer deskundig.
-
Koninginnestraat 9
10Übersetzt durch KISehr gute Service und Information über den Verlauf des Verkaufs, wenn sich ein kleines Problem stellte, nahmen sie es schnell in die Hand bis zur Lösung, ich würde diese Gruppe von Menschen sicher empfehlen, bin sehr zufrieden.