Brecheisen Makelaars Leidsche Rijn B.V.
"Kein Ort wie hier!"
Brecheisen Makelaars Leidsche Rijn B.V. is sinds 1972 actief als makelaar in de regio Utrecht en heeft zich ontwikkeld tot een van de grootste kantoren in de regio. Met meerdere vestigingen en een team van enthousiaste medewerkers staat het kantoor voor uitstekende marktkennis en een klantvriendelijke aanpak. De hoge waardering van zowel verkopers als kopers en diverse Vastgoed Awards onderstrepen de betrouwbaarheid van Brecheisen. Bij...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Paul Citroenstraat 36
3544MD Utrecht
€ 850.000 k.k.
€ 5.903/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 184 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
San Marinostraat 75
3541DS Utrecht
€ 520.000 k.k.
€ 6.420/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Leo Fallplantsoen 70
3543HH Utrecht
€ 799.000 k.k.
€ 5.222/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 207 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Parijsboulevard 175
3541CS Utrecht
€ 645.000 k.k.
€ 5.972/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Satijnvlinder 43
3544VX Utrecht
€ 975.000 k.k.
€ 5.478/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 178 m²
- Fläche des Grundstücks
- 225 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Prof. Jan Bronnerlaan 177
3541AK Utrecht
€ 825.000 k.k.
€ 5.189/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (77)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
77 Bewertungen insgesamt
Funda
47 Bewertungen auf Funda
30 Bewertungen bei Google
-
Graanhoeve 38
9We zijn erg goed geholpen met de aankoop van ons eerste huis, en met veel persoonlijke aandacht. De makelaar gaf altijd snelle en duidelijke antwoorden op onze vragen. We zouden Brecheisen zeker aanbevelen.
-
Truus Nobel
10Brecheiseien makelaar leidscherijn centrum echt topmakelaar huis snel verkocht collega's die op kantoor zitten ook echt top niets is te veel hebben mij overal mee geholpen een dikke 10 dank aan Jerry en collega's
-
Dublinstraat 16
10contact heel goed collega's die op kantoor zitten ook behulpzaam niets is te veel dank jullie wel een dikke 10
-
Salland 4
9The agent from Brecheisen Makelaars helped me throughout the whole process (from search to purchase). It has been an invaluable support in order to make the right choices and be aware of any risks which could arise.
-
Marije Groenleer
10Hilde heeft ons vanaf de eerste tot de laatste minuut perfect geholpen! Zowel qua professionaliteit als qua vriendelijkheid en empathie kon het niet beter! Ons huis is goed en vlot verkocht en Hilde was goed bereikbaar voor vragen en communiceerde ons goed door het hele proces. We zijn zeer tevreden en zouden Hilde ( en ook de werknemers op kantoor Brecheisen) absoluut aanbevelen. Bedankt! R&M
-
Bas de Ruijter
10We zijn heel tevreden over de begeleiding van Hilde bij de verkoop van ons huis. Ze was uitstekend voorbereid, communiceerde snel en duidelijk en begeleidde het hele traject op een prettige en professionele manier. In het contact was Hilde altijd goed bereikbaar, eerlijk, betrokken en vriendelijk. Vooral in de planning, de regie op het proces en de begeleiding rond de bezichtigingen maakte zij voor ons echt het verschil. Daardoor verliep de verkoop vlot, soepel en met weinig stress. We raden Hilde van harte aan aan verkopers die op zoek zijn naar persoonlijke én deskundige begeleiding, zeker ook in Leidsche Rijn.