Makelaarswerk Drachten, Garantiemakelaar Friesland
"Makelaarswerk, dat werkt!"
Makelaarswerk is niet alleen lid van de NVM, maar ook actief betrokken bij Garantie Makelaars, een netwerk van meer dan 60 samenwerende kantoren over heel Nederland. Onze focus ligt op de optimale presentatie van elk pand, waarbij we ervoor zorgen dat uw woning in het beste licht staat. Door samen te werken met collega’s uit verschillende regio's, kunnen we voor u de beste mogelijkheden creëren. Onze garanties zijn gericht op uw gemak e...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Zuiderdwarsvaart 47
9203HW Drachten
€ 375.000 k.k.
€ 2.604/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 229 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Theo van Doesburgstraat 48
9204KX Drachten
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 268 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Stationsweg 247
9201GN Drachten
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 263 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Fabriciuslaan 3 8
9203LC Drachten
€ 700.000 k.k.
€ 5.147/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Rietpol 24
9207EG Drachten
€ 600.000 k.k.
€ 3.750/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 160 m²
- Fläche des Grundstücks
- 549 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Unterbreitung
Efterwei 4
9221SK Rottevalle
€ 335.000 k.k.
€ 3.350/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 187 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (128)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
128 Bewertungen insgesamt
Funda
39 Bewertungen auf Funda
89 Bewertungen bei Google
-
Marcel Kuijper
10Sjoerd heeft bij mij de taxatie van mijn huis gedaan en dat verliep super! 2 a 3 dagen nadat hij was langs geweest kreeg ik de taxatie al binnen en alles zag er keurig uit. Makelaarswerk Drachten een aanrader!
-
Hielke Boschma
10Zeer tevreden over deze klantgerichte makelaardij!
-
Graverij 11
9Een top aankoop makelaar Hij zet alles op alles En aanrader als ver en aan koop makelaar Sjoerd en alie zijn toppers Ze hebben bij ons aan koop en verkoop gedaan Toppers ga zo door
-
Willem Yvonne
8Vlotte afhandeling dik tevreden
-
Janet Kiewiet
10Erg tevreden over Makelaarswerk Drachten! Komen afspraken na. Zijn vlot in afspraak maken. Fijne communicatie
-
peter veenstra
10vlotte service, kennis van zaken,
-
Gerrit Fennema
10Wil sjoerd zeer aanbevelen als makelaar kent de huizen markt goed ook mijn woning goed verkocht top
-
Auke Jan Veenstra
10Prettig contact. Duidelijke afspraak, vlotte afhandeling taxatie.
-
Kitty Delsink
10Taxatie aangevraagd bij Makelaarswerk. Ik had hiermee echt haast. Ik had mijn taxatie supersnel binnen. Sjoerd, enorm bedankt voor deze service. Als iemand vraagt naar een taxateur zal ik je zeker aanbevelen. Nogmaals bedankt.
-
Spitael 17
10Top makelaar. Weet waar hij het over heeft en zeer goede kennis van de woningmarkt. En zeer goede begeleiding