Makelaarswerk Drachten, Garantiemakelaar Friesland
"Makelaarswerk, dat werkt!"
Makelaarswerk is niet alleen lid van de NVM, maar ook actief betrokken bij Garantie Makelaars, een netwerk van meer dan 60 samenwerende kantoren over heel Nederland. Onze focus ligt op de optimale presentatie van elk pand, waarbij we ervoor zorgen dat uw woning in het beste licht staat. Door samen te werken met collega’s uit verschillende regio's, kunnen we voor u de beste mogelijkheden creëren. Onze garanties zijn gericht op uw gemak e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Twee Gebroeders 36
9207CE Drachten
€ 325.000 k.k.
€ 2.902/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 148 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zuiderdwarsvaart 47
9203HW Drachten
€ 375.000 k.k.
€ 2.604/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Theo van Doesburgstraat 48
9204KX Drachten
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 268 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stationsweg 247
9201GN Drachten
€ 350.000 k.k.
€ 3.571/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 263 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Fabriciuslaan 3 8
9203LC Drachten
€ 700.000 k.k.
€ 5.147/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Rietpol 24
9207EG Drachten
€ 600.000 k.k.
€ 3.750/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 549 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (128)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
128 avis total
Funda
39 commentaires sur Funda
89 commentaires sur Google
-
Marcel Kuijper
10Sjoerd heeft bij mij de taxatie van mijn huis gedaan en dat verliep super! 2 a 3 dagen nadat hij was langs geweest kreeg ik de taxatie al binnen en alles zag er keurig uit. Makelaarswerk Drachten een aanrader!
-
Hielke Boschma
10Zeer tevreden over deze klantgerichte makelaardij!
-
Graverij 11
9Een top aankoop makelaar Hij zet alles op alles En aanrader als ver en aan koop makelaar Sjoerd en alie zijn toppers Ze hebben bij ons aan koop en verkoop gedaan Toppers ga zo door
-
Willem Yvonne
8Traduit par l'IAGestion fluide, très satisfaisant
-
Janet Kiewiet
10Traduit par l'IATrès satisfait de l'agence immobilière Drachten ! Les rendez-vous sont bien organisés. Ils sont rapides à prendre des rendez-vous. Bonne communication
-
peter veenstra
10Traduit par l'IAservice rapide, expertise,
-
Gerrit Fennema
10Traduit par l'IAJe recommande vivement Sjoerd en tant que agent immobilier, il connait bien le marché des maisons et a très bien vendu ma maison.
-
Auke Jan Veenstra
10Prettig contact. Duidelijke afspraak, vlotte afhandeling taxatie.
-
Kitty Delsink
10Taxatie aangevraagd bij Makelaarswerk. Ik had hiermee echt haast. Ik had mijn taxatie supersnel binnen. Sjoerd, enorm bedankt voor deze service. Als iemand vraagt naar een taxateur zal ik je zeker aanbevelen. Nogmaals bedankt.