Direkt zum Inhalt
Logo von Des Huizes Makelaars

Achterhoekse Molenweg 284

7556GT Hengelo • Overijssel

Verkauft

€ 485.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 496.550

Kaufpreis /m²: € 3.299

Fotoalbum

Beschreibung

Ruim, modern en goed onderhouden, deze royale twee-onder-één-kap woning biedt alles wat u zoekt! Met een royale living, maar liefst zes slaapkamers, een ruime in spouw gebouwde garage mét carport en een riante oprit, geschikt voor meerder auto's, is dit een woning die direct het gevoel van thuiskomen geeft. De praktische indeling, grote raampartijen en de kunststof kozijnen zorgen mede voor een optimaal wooncomfort. De ligging is centraal, in de wijk “’t Wilbert” op enkele minuten van het centrum, nabij uitvalswegen, scholen, winkels en sportvoorzieningen. De woning is gelegen in een kindvriendelijke omgeving aan een rustige doodlopende straat. Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet, meterkast, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer (circa 40 m²) is royaal, sfeervol en voorzien van een openhaard en grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht, aan de voorzijde is een comfortabele zithoek gerealiseerd, de achterzijde biedt ruimte voor een grote eettafel en heeft openslaande tuindeuren naar het terras. De open keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende werkruimte, aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluiting voor wasapparatuur, binnendoor naar de ruime in spouw gebouwde garage met luik naar de bergzolder / vliering. Eerste verdieping: Overloop voorzien van vaste kast, vier ruime slaapkamers waarvan één met vaste kasten, moderne badkamer voorzien van inloopdouche, vaste wastafel met meubel, vrijhangend toilet en design radiator. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, riante tweede verdieping met grote dakkapel aan de achterzijde, overloop, twee slaapkamers en een berging. Buiten: De onderhoudsarme achtertuin is ruim, onderhoudsvriendelijk en biedt volop privacy, dit is een heerlijke plek om te loungen, eten en genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1976; * Perceeloppervlakte: 291 m²; * Woonoppervlakte: 147 m²; * Inhoud woonhuis 620 m³; * Energielabel B; * Woning is voorzien van dak-, muur-, vloerisolatie en dubbele beglazing; * 6 zonnepanelen (315 Wp), bj 2019; * Warm water en verwarming middels een Remeha HR-combiketel, bouwjaar 2024, eigendom; * Woning is voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen en keralit gevelpanelen; * Elektrisch bedienbare rolluiken aanwezig; * Meterkast vernieuwd in 2019; * Ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, carport; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 485.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 496.550

3,04%

Jährlich

%

€ 24.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 485.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
147 m²
Fläche des Grundstücks
291 m²
Inhalt
620 m³
Sonstiger Innenraum
34 m²
Gebäude mit Außenbereich
21 m²
Hinterhof Fläche
85 m²

Bau und Energie

Baujahr
1976
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en open haard
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noorden
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage en carport
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
05-12-2025
Verkaufsdatum
19-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7556

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.