Ir directamente al contenido
Logotipo de Des Huizes Makelaars

Achterhoekse Molenweg 284

7556GT Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 485.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 496.550

Precio de compra /m²: € 3.299

Galería de fotos

Descripción

Ruim, modern en goed onderhouden, deze royale twee-onder-één-kap woning biedt alles wat u zoekt! Met een royale living, maar liefst zes slaapkamers, een ruime in spouw gebouwde garage mét carport en een riante oprit, geschikt voor meerder auto's, is dit een woning die direct het gevoel van thuiskomen geeft. De praktische indeling, grote raampartijen en de kunststof kozijnen zorgen mede voor een optimaal wooncomfort. De ligging is centraal, in de wijk “’t Wilbert” op enkele minuten van het centrum, nabij uitvalswegen, scholen, winkels en sportvoorzieningen. De woning is gelegen in een kindvriendelijke omgeving aan een rustige doodlopende straat. Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet, meterkast, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer (circa 40 m²) is royaal, sfeervol en voorzien van een openhaard en grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht, aan de voorzijde is een comfortabele zithoek gerealiseerd, de achterzijde biedt ruimte voor een grote eettafel en heeft openslaande tuindeuren naar het terras. De open keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende werkruimte, aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluiting voor wasapparatuur, binnendoor naar de ruime in spouw gebouwde garage met luik naar de bergzolder / vliering. Eerste verdieping: Overloop voorzien van vaste kast, vier ruime slaapkamers waarvan één met vaste kasten, moderne badkamer voorzien van inloopdouche, vaste wastafel met meubel, vrijhangend toilet en design radiator. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, riante tweede verdieping met grote dakkapel aan de achterzijde, overloop, twee slaapkamers en een berging. Buiten: De onderhoudsarme achtertuin is ruim, onderhoudsvriendelijk en biedt volop privacy, dit is een heerlijke plek om te loungen, eten en genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1976; * Perceeloppervlakte: 291 m²; * Woonoppervlakte: 147 m²; * Inhoud woonhuis 620 m³; * Energielabel B; * Woning is voorzien van dak-, muur-, vloerisolatie en dubbele beglazing; * 6 zonnepanelen (315 Wp), bj 2019; * Warm water en verwarming middels een Remeha HR-combiketel, bouwjaar 2024, eigendom; * Woning is voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen en keralit gevelpanelen; * Elektrisch bedienbare rolluiken aanwezig; * Meterkast vernieuwd in 2019; * Ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, carport; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 485.000

Coste del comprador (estimado): € 11.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 496.550

3,04%

Anualmente

%

€ 24.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 485.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
6 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
147 m²
Área del lote
291 m²
Contenido
620 m³
Otra zona interior
34 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
21 m²
Área del jardín trasero
85 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en open haard
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
05-12-2025
Fecha de venta
19-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7556

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.