Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Achterhoekse Molenweg 284

7556GT Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 485.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 496.550

Prix d'achat /m²: € 3.299

Galerie de photos

Description

Ruim, modern en goed onderhouden, deze royale twee-onder-één-kap woning biedt alles wat u zoekt! Met een royale living, maar liefst zes slaapkamers, een ruime in spouw gebouwde garage mét carport en een riante oprit, geschikt voor meerder auto's, is dit een woning die direct het gevoel van thuiskomen geeft. De praktische indeling, grote raampartijen en de kunststof kozijnen zorgen mede voor een optimaal wooncomfort. De ligging is centraal, in de wijk “’t Wilbert” op enkele minuten van het centrum, nabij uitvalswegen, scholen, winkels en sportvoorzieningen. De woning is gelegen in een kindvriendelijke omgeving aan een rustige doodlopende straat. Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet, meterkast, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer (circa 40 m²) is royaal, sfeervol en voorzien van een openhaard en grote ramen die zorgen voor veel natuurlijk licht, aan de voorzijde is een comfortabele zithoek gerealiseerd, de achterzijde biedt ruimte voor een grote eettafel en heeft openslaande tuindeuren naar het terras. De open keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende werkruimte, aansluitend bevindt zich de bijkeuken met aansluiting voor wasapparatuur, binnendoor naar de ruime in spouw gebouwde garage met luik naar de bergzolder / vliering. Eerste verdieping: Overloop voorzien van vaste kast, vier ruime slaapkamers waarvan één met vaste kasten, moderne badkamer voorzien van inloopdouche, vaste wastafel met meubel, vrijhangend toilet en design radiator. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, riante tweede verdieping met grote dakkapel aan de achterzijde, overloop, twee slaapkamers en een berging. Buiten: De onderhoudsarme achtertuin is ruim, onderhoudsvriendelijk en biedt volop privacy, dit is een heerlijke plek om te loungen, eten en genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1976; * Perceeloppervlakte: 291 m²; * Woonoppervlakte: 147 m²; * Inhoud woonhuis 620 m³; * Energielabel B; * Woning is voorzien van dak-, muur-, vloerisolatie en dubbele beglazing; * 6 zonnepanelen (315 Wp), bj 2019; * Warm water en verwarming middels een Remeha HR-combiketel, bouwjaar 2024, eigendom; * Woning is voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen en keralit gevelpanelen; * Elektrisch bedienbare rolluiken aanwezig; * Meterkast vernieuwd in 2019; * Ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein, carport; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 485.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 496.550

3,04%

Annuellement

%

€ 24.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 485.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
6 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
147 m²
Superficie du terrain
291 m²
Contenu
620 m³
Autre espace intérieur
34 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
21 m²
Aire de la cour arrière
85 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1976
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en open haard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noorden
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
05-12-2025
Date de vente
19-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7556

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.