Direkt zum Inhalt
Logo von Woningadviseurs

Santa Cruzdreef 22 T

Utrecht • Utrecht

Verfügbar

€ 289.900 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.648

2 % Übertragungssteuer (€ 5.798) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 297.548

Kaufpreis /m²: € 3.493

Fotoalbum

Beschreibung

Toeristische appartementen - Santa Rosalía 2 bed, 2 bad Prijsrange €289.900,- tot €325.000,- Investeren in de toekomst: Exclusieve appartementen in het Santa Rosalía Lake & Life Resort Ben je een slimme investeerder, of droom je simpelweg van het mediterrane leven op zijn best? Dan heb je met deze unieke kans aan de Calle Santa Rosalía 22-T in het toonaangevende Santa Rosalía Lake & Life Resort misschien wel hét object gevonden dat beiden mogelijk maakt. We nemen je graag mee naar het meest gewilde resort van de Costa Cálida, waar exclusiviteit, comfort en rendement moeiteloos samenkomen. **Een strategisch project met internationale allure** Laten we maar meteen ter zake komen: dit is niet zomaar een bouwproject, maar een zorgvuldig ontworpen, vooruitstrevende verzameling toeristische appartementen die binnenkort het levenslicht ziet. Verdeeld over vijf elegante gebouwen verrijzen hier in totaal veertig moderne wooneenheden, elk met een royale opzet. De indeling is doordacht: met acht appartementen per gebouw en slechts twee woningen per verdieping geniet je van rust, ruimte en privacy—zonder in te boeten aan levendigheid of sociale interactie. Of je nu zelf de koffers pakt voor een langere vakantie of zoekt naar een beleggingsobject dat zichzelf praktisch verhuurt: alles draait hier om veelzijdigheid. Combineer periodes van eigen gebruik met winstgevende toeristische verhuur, terwijl je continu wordt omgeven door hoogwaardige voorzieningen en een sfeer van exclusiviteit. **Ultiem woongenot met volledige voorzieningen** Hier woon je niet alleen in een heerlijk appartement, maar maak je deel uit van een breed opgezet residentieel geheel, tot in de puntjes beveiligd en omheind. Bij aankomst valt direct op hoe smaakvol de gebouwen in het mediterrane landschap zijn geïntegreerd, compleet met uitgestrekte tuinen, fonkelende zwembaden en zonovergoten terrassen. En mocht je willen ontspannen of sportief bezig zijn, dan ligt het allemaal binnen handbereik: denk aan ruime parkeergelegenheid, een uitnodigende kinderspeelplaats, en een centraal gebouw dat dienstdoet als hart van de gemeenschap, met onder andere een receptie, moderne fitnessruimte én sfeervolle cafetaria. Alles lijkt erop gericht om het leven hier moeiteloos, comfortabel en veilig te maken voor zowel bewoners als gasten. **Exclusieve toegang tot het Santa Rosalía Lake & Life Resort** Wat dit project nog unieker maakt, is de volwaardige integratie in het prestigieuze Santa Rosalía Lake & Life Resort zelf. Met de aankoop van een appartement krijg je recht op alle denkbare privileges. Stel je eens voor: een wandeling langs het glasheldere, kunstmatige meer—het grootste in Europa—waar zwemmen, watersporten en loungen dagelijkse kost zijn. Voor sportfanaten is er een keur aan faciliteiten: tennisbanen, padelcourts, fitness en zelfs recreatiegebieden die jonge én oudere levensgenieters aanspreken. Maar daar blijft het niet bij: luxe restaurants, gezellige sociale clubs en perfect onderhouden groene zones maken dat je iedere dag opnieuw in een vakantiegevoel baadt. En uiteraard staat veiligheid hoog in het vaandel; het resort is volledig afgesloten en voorzien van 24/7 beveiliging en professioneel onderhoud. **Waarom kiezen voor Santa Rosalía?** Goed, misschien vraag je je af: wat maakt deze plek zo’n slimme keuze voor investeerders? Simpel gezegd: het unieke karakter van het resort, gecombineerd met een torenhoge toeristische vraag, biedt een stabiel rendement met groeipotentieel. De vraag naar kwalitatief hoogwaardige short-stay accommodaties floreert, zeker in een veilige, luxueuze enclave als deze. Dat betekent niet alleen gegarandeerde huurinkomsten, maar ook extra flexibiliteit om zelf op vakantie te komen wanneer je maar wilt. Of je nu inzet op onbezorgde verhuur, een tweede huis in Zuid-Spanje zoekt, of simpelweg waarde hecht aan een investering die garant staat voor waarde in de toekomst—hier combineer je financieel inzicht met levenskwaliteit. **Laat deze kans niet aan je voorbijgaan** Benieuwd naar de plattegronden, exacte prijzen, details over rendement of aankoopvoorwaarden? Pak gerust de telefoon, stuur ons een mail of maak een afspraak; we leiden je graag rond (digitaal of fysiek) door alles wat Santa Rosalía je te bieden heeft. Kortom: wil je investeren in het beste van het mediterrane leven én zeker zijn van een waardevaste toekomst? Laat je verrassen door deze unieke residentie aan de Costa Cálida—waar ontspanning en rendement hand in hand gaan! Alle genoemde prijzen zijn VANAF-prijzen, gebaseerd op de goedkoopst beschikbare woning ten tijde van publicatie. Informeer bij ons naar de actuele prijzen en beschikbaarheid.

Hypothek berekenen

€ 289.900

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.648

2 % Übertragungssteuer (€ 5.798) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 297.548

2,78%

Jährlich

%

€ 14.495

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 289.900 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
83 m²
Inhalt
216 m³

Bau und Energie

Baujahr
2026
Bauweise
Nieuwbouw
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Garten
Tuin rondom
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Karten

Postkarten

Keine Postkarte mit der Postleitzahl vorhanden für diese Wohnung.

Google Karten

Betrachten Sie Utrecht auf der Karte

Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Utrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.

Einwohner

325.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 474.416

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.255

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

25.985

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Utrecht
Jahr Einwohner
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Utrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Ausbildungsstufe

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

47.799

Bezeichnung C

25.699

Bezeichnung B

17.523

Bezeichnung D

13.066

Bezeichnung F

12.655

Bezeichnung G

11.728

Bezeichnung E

11.306

Bezeichnung A+

9.677

Bezeichnung A++

5.013

Bezeichnung A+++

4.232

Bezeichnung A++++

725

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Utrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 791 • Strom: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Strom: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Strom: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Strom: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Strom: 3.142

Betriebsaktivität in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Utrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Utrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer Häuser in Utrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.