Direkt zum Inhalt
Logo von Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Brouwersgracht 179

3901TK Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 374.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.340

2 % Übertragungssteuer (€ 7.490) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 383.840

Kaufpreis /m²: € 7.201

Fotoalbum

Beschreibung

SUPERMODERN EN INSTAPKLAAR 3-KAMER APPARTEMENT AAN DE BROUWERSGRACHT Wonen in stijl, midden in het centrum! Aan de levendige Brouwersgracht, met uitzicht op het water én de stad, vind je dit hoogwaardig afgewerkte 3-KAMER APPARTEMENT, gelegen op de vierde verdieping van het gloednieuwe appartementencomplex Denim (eind 2024 opgeleverd). Hier woon je letterlijk bovenop het bruisende hart van Veenendaal, met winkels, terrasjes, restaurants, het theater, de bibliotheek en zelfs het stadsstrand binnen een paar minuten lopen. Met een luxe afwerking, vloerverwarming én -koeling, energielabel A, Woningborg-garantie, een eigen (fietsen)berging in het souterrain en de mogelijkheid tot het huren van een parkeerplek in de naastgelegen Q-park garage (€ 53,- per maand), biedt dit appartement alle comfort van nu op een toplocatie! Nieuwsgierig? Kom snel kijken en laat je verrassen! Indeling Via de beveiligde, gezamenlijke hoofdentree kom je het appartementencomplex binnen. Hier vind je een modern brievenbussentableau, videofooninstallatie, het trappenhuis én een lift. Op de vierde verdieping ligt dit fantastische appartement met huisnummer 179; klaar om jou te verrassen! Je stapt binnen in een ruime en nette entreehal, die direct toegang geeft tot alle vertrekken: de meterkast, twee slaapkamers, het toilet, de badkamer, een praktische inpandige berging en de lichte woonkamer met open keuken. De twee slaapkamers, van circa 11m² en 6m², zijn compact maar functioneel en lekker licht dankzij de draai-/kiepramen. Ideaal als slaapkamer, thuiskantoor of hobbyruimte! De toiletruimte is stijlvol ingericht met een wandcloset en een fonteintje. De zandkleurige wandtegels in combinatie met de taupekleurige vloertegels geven deze ruimte een rustige, luxe uitstraling. De badkamer sluit qua stijl perfect aan en is net zo smaakvol afgewerkt. Je vindt hier een zwart wastafelmeubel met bijpassende spiegelkast, een wandkast, een handdoekenradiator en een royale inloopdouche met glazen schuifwand; een fijne plek om je dag fris te beginnen of ontspannen af te sluiten. In de inpandige berging tref je de aansluitingen voor de wasmachine en droger, plus de mechanische ventilatie-unit. Superhandig om alles netjes uit het zicht te houden! De woonkamer ligt aan de straatzijde en is heerlijk licht dankzij de plafondhoge ramen. Je kijkt hier leuk uit op de levendige Brouwersgracht, wat deze ruimte extra sfeer geeft. Samen met de open keuken heb je hier ca. 17m² aan comfortabel woonplezier; een fijne plek om te ontspannen, te koken en te genieten van het stadsleven. De L-vormige keuken is stijlvol en modern, met taupekleurige fronten en een grijs gemêleerd kunststof werkblad. Aan alles is gedacht: een vaatwasser, spoelbak met Quooker, inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast en combi-oven maken koken hier moeiteloos én plezierig. Of je nu snel iets klaarmaakt of uitgebreid wilt koken voor vrienden: deze keuken is er helemaal klaar voor! Tot slot stap je via de schuifpui zo het ruime balkon op. Dit is deels overdekt, waardoor je hier bijna het hele jaar door comfortabel buiten kunt zitten. Dankzij de ligging op het oosten geniet je in de ochtend en vroege middag van de zon, maar het fijne uitzicht op de levendige Brouwersgracht is er natuurlijk het hele jaar door. Afwerking Het gehele appartement is voorzien van een fraaie visgraat PVC-vloer met vloerverwarming en -koeling. De gladde, gesausde wanden zijn afgewerkt met renovlies en hoge witte plinten. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 52m2 Gebouwgebonden buitenruimte: ca. 7m2 Externe bergruimte: ca. 5m2 Inhoud woning: ca. 171m3 Bouwjaar: ca. 2024 Servicekosten: € 160,05 per maand Oppervlakten Woonkamer/keuken: ca. 17m2 Slaapkamer I: ca. 11m2 Slaapkamer II: ca. 6m2 Badkamer: ca. 5m2 Inpandige berging: ca. 3m2 Balkon: ca. 7m2 Appartementencomplex Het appartement is onderdeel van appartementencomplex Denim, dat in het 4e kwartaal van 2024 is opgeleverd. De naam verwijst naar het textielverleden van Veenendaal; een stukje historie dat op subtiele wijze is verwerkt in het ontwerp. Het complex bestaat uit 38 appartementen en 2 penthouses, en combineert duurzaamheid, comfort en karakter op een unieke locatie. Het appartement is voorzien van een collectieve duurzame luchtwarmtepompinstallatie. Omgeving Dit leuke appartement ligt aan de Brouwersgracht, waar altijd wel iets te zien en/of te beleven is. Je stapt vanuit jouw appartement zo het centrum in voor een dagelijkse boodschap, om te winkelen of voor een bezoek aan het theater of aan een van de vele horecagelegenheden die Veenendaal rijk is. Ontspannen kun je ook in de bibliotheek, in de sportschool of op het stadsstrand, die zich allen letterlijk om de hoek bevinden. Door de centrale ligging zijn er ook goede reismogelijkheden met het openbaar vervoer of met de auto. Treinstation Veenendaal-Centrum en Veenendaal-De Klomp zijn snel bereikbaar, evenals de autosnelwegen A12/A30 en A15.

Hypothek berekenen

€ 374.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.340

2 % Übertragungssteuer (€ 7.490) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 383.840

2,78%

Jährlich

%

€ 18.725

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 374.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
5 woonlagen
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
52 m²
Inhalt
171 m³
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
2024
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Gehele vloerverwarming
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Bergung
Box
Parken
Betaald parkeren en parkeergarage

Planung

Seit dem Angebot
05-08-2025
Verkaufsdatum
23-02-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.