In Amsterdam en Het Gooi staat Kalwij Vastgoed voor betrouwbare, transparante en gerichte vastgoedbegeleiding. In een markt die snel verandert, bieden wij persoonlijk advies en uitgebreide kennis om jouw doelen te bereiken. Of je nu zoekt naar een woning, wilt investeren of beheer nodig hebt – wij staan voor je klaar. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Met een solide achtergrond in bouwkunde en jaren erv...
Current housing stock
-
- Available
Eva Besnyöstraat 354
1087LM Amsterdam
€ 1.499.999 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 222 m²
- Land area
- 226 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Bovenmaatweg
1274RL Huizen
€ 1.400 p/m
€ 20/m²
Save as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vianenstraat 166 A
1106DE Amsterdam
€ 265.000 k.k.
€ 5.408/m²
CSave as favorite- Living area
- 49 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Julianaplantsoen 264
1111XZ Diemen
€ 375.000 k.k.
€ 6.466/m²
ESave as favorite- Living area
- 58 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Willem de Mérodestraat 38
1382TD Weesp
€ 298.000 k.k.
€ 5.228/m²
CSave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Dirk Hartoghstraat 5
1013PB Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 8.333/m²
BSave as favorite- Living area
- 51 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (55)
Review platforms
BronscoresTotal score
55 total reviews
Funda
31 reviews on Funda
24 reviews on Google
-
Polenstraat 238
10Snel, flexibel en heel erg fijn om dit proces met Sjoert en Tessa samen te doorlopen. Ik kan hun zeker aan iedereen aanraden
-
Tweede Atjehstraat 43 B
10Sjoerd is kundig, ervaren en prettig in de omgang. Het was een heel soepel verkoopproces. De verkoop en aankoop van een huis via hem laten lopen is een Aanrader!
-
Waalstraat 38
9Contact verliep prettig en goed. Kalwij Vastgoed (Sjoerd) heeft er alles aan gedaan om de verkoop zo goed als mogelijk te begeleiden.
-
Amsteldijk 23 3
10Every step of the process was handled professionally, and the result is excellent. I definitely recommend Kalwij Vastgoed as a real estate agent.
-
Omroeplaan 4
10Hele fijne begeleiding gehad van Sjoerd en zijn collega's. Ze zijn altijd bereikbaar en denken uitgebreid met je mee.
-
Admiraal De Ruijterweg 224 C
10Professional real estate company. I would truly recommend Kalwij vastgoed for international and local advice
-
Sint Urbanusstraat 22
10Translated by AIVery satisfied with the real estate agent. Eye for detail, pragmatic and focused on a good handling for both parties. Thank you!
-
Lamoenweg 6
10Translated by AIGreat collaboration! Sjoerd is involved, honest and really thought with us. No question was too much and everything was clearly explained. We are very happy with the result, an absolute recommendation!
-
Weesperzijde 96 2