Leenen Vastgoed
"Leenen Real Estate, feel at home"
Leenen Vastgoed staat voor een uitgebreid en actueel woningaanbod in de regio Heerlen. Wij zijn er voor u met betrouwbare informatie en persoonlijke begeleiding bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze website biedt een overzicht van de nieuwste woningen, zodat u altijd op de hoogte is van beschikbare opties. Met een duidelijke communicatie en toegankelijk team zorgen wij ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt. Of het nu gaat...
Current housing stock
-
- Available
Zeswegenlaan 268
6412HH Heerlen
€ 175.000 k.k.
€ 2.465/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Veeweg 82
6374AR Landgraaf
€ 519.000 k.k.
€ 2.532/m²
DSave as favorite- Living area
- 205 m²
- Land area
- 859 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Rijksweg Noord 26 H
6071KW Swalmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
A+Save as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Annie M.G. Schmidt-plantsoen 38
6416VT Heerlen
€ 395.000 k.k.
€ 3.135/m²
A+Save as favorite- Living area
- 126 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Benzenraderweg 218
6417SX Heerlen
€ 389.000 k.k.
€ 3.777/m²
DSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 401 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
W. Schweitzerlaan 5
6419BA Heerlen
€ 895.000 k.k.
€ 3.129/m²
CSave as favorite- Living area
- 286 m²
- Land area
- 804 m²
- Bedrooms
- 6
Reviews (42)
Review platforms
BronscoresTotal score
42 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
28 reviews on Google
-
Schaesbergerweg 5
9Heel prettig contact en fijne begeleiding. De bereikbaarheid is goed en wij hadden het idee dat wij alles mochten vragen. Er werd goed rekening gehouden met onze wensen
-
Brusselseweg 252
10Alles is zeer professioneel verlopen. De communicatie was duidelijk en snel, waardoor het hele proces soepel en prettig verliep. We zijn erg tevreden over de begeleiding en zouden deze makelaar zeker aan iedereen aanbevelen.
-
K.L.M.-straat 22
10Zeer tevreden over het gehele verkooptraject. Een transparante makelaar met prettige en deskundige begeleiding in het hele proces. Goede feedback over ontwikkelingen/bezichtigingen en altijd direct reageren en snel bereikbaar.
-
Dr. Ir. Bungestraat 16
10Professionele, duidelijke hulp. Een echt familie bedrijf waar de klant echt centraal staat. In een woord; fantastisch
-
Jos Habetsstraat 40
10Leenen kenmerkt zich als een professionele speler binnen de regio. Alles verloopt in goed overleg, met gedegen advies. Ze stellen zich flexibel op en hebben een persoonlijke benadering. Kortom, zeker een aanrader.
-
Witte Parel
2Translated by AIMy experience with this real estate agent was utterly worthless. I had scheduled a viewing for the property at Egstraat 131 in Heerlen on 14-11-2025, but the property turned out to be already sold on 06-11-2025. I received no notification about this. At that time, I was also abroad and had no access, which made clear communication especially crucial — but it was completely absent. Furthermore, the bidding process felt entirely non-transparent. Everything happened behind closed doors, and I didn't even get a chance to make an offer before the property suddenly was