Veldman Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Duiven en de omgeving. Met een diepe kennis van de lokale woningmarkt, helpen we u efficiënt en doelgericht bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoop. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een resultaatgerichte aanpak. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties aan. Onze werkwijze is gericht op het bereik...
Current housing stock
-
- Available
Rubensstraat 37
6921LR Duiven
€ 495.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 292 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Professor van der Heijdenstraat 15
6524PT Nijmegen
€ 370.000 k.k.
€ 5.000/m²
CSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Oremusplein 13
6815DR Arnhem
€ 299.000 k.k.
€ 4.211/m²
BSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Venkelstraat 3
6833DA Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 3.500/m²
CSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Goltackers 28
6931HD Westervoort
€ 375.000 k.k.
€ 3.289/m²
BSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 168 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Oremusplein 39
6815DP Arnhem
€ 310.000 k.k.
€ 4.305/m²
DSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (49)
Review platforms
BronscoresTotal score
49 total reviews
Funda
12 reviews on Funda
37 reviews on Google
-
Stefan Dekker
10 -
Frieslandweg 2
10Hele prettige werkwijze, heel leuk ook dat wij bij de overdracht een attentie kregen. Dat hebben wij bij meer dan 10 verkoopervaringen nog nooit meegemaakt.
-
Joep Schellens
10Tijdens mijn zoektocht naar een appartement heeft Piet Veldman mij keurig geholpen. Met zijn goede hulp en advies is het gelukt het door mij gewilde appartement te bemachtigen, zonder te veel overboden te hebben. Piet reageerde snel op vragen en was deskundig. Mocht ik over verschillende jaren groter willen gaan wonen, kom ik zeker bij hem terug!
-
Isaak K
10Snelle reactie bij vragen en uitstekende service in aankoop advies!
-
Gijs Alberts
10Snelle afhandeling, prima prijs
-
Mehmet Dogan
10Taxatie: Afspraak = afspraak, deskundig
-
Dorpsdijk 39 02
9Translated by AIPiet Veldman real estate agent is a nice one-man business. This way the lines are short and you get quick expert advice. We have known him for several years. He listens well to your wishes and has never disappointed us.
-
Vioolstraat 27
9Translated by AIInvolved and expert guidance from Veldman Makelarij. The sale of my home did not always go smoothly. A new problem that has come back from the 90s. Yet, thanks to Veldman Makelarij, I was able to go through the entire process with confidence. They were honest about the challenges, but always thought actively about solutions. What I especially appreciated were the clear advice and realistic insight into what was actually possible. They helped me every time…