Biemans Made makelaardij o.z.
"Innovative NVM real estate agency"
Als NVM makelaar in de gemeente Drimmelen ondersteunen wij u bij het kopen en verkopen van woningen, zowel bestaande bouw als nieuwbouw. Onze expertise omvat ook taxaties volgens de NWWI-richtlijnen en het initiëren van nieuwbouwprojecten. Wij bieden persoonlijk advies en een doorlopende begeleiding vanaf de eerste stap tot het laatste onderhandelingspunt. Met een duidelijke focus op de wijk Drimmelen zijn wij goed geïnformeerd over lok...
Current housing stock
-
- Available
Prinsenpolderstraat 15
4921KT Made
€ 390.000 k.k.
€ 5.342/m²
BSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- 180 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Zilverberg 7
4921NX Made
€ 775.000 k.k.
€ 5.699/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 269 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Klaproos 17
4921JK Made
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
ASave as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 143 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kuipershoek 24
4924BW Drimmelen
€ 650.000 k.k.
€ 5.328/m²
CSave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 590 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Iepenlaan 6
4921DR Made
€ 550.000 k.k.
€ 3.873/m²
CSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 221 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Duivenhof 30
4921WH Made
€ 465.000 k.k.
€ 4.009/m²
BSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 198 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (156)
Review platforms
BronscoresTotal score
156 total reviews
Funda
67 reviews on Funda
89 reviews on Google
-
Pim Cijsouw
8 -
Nathalie
10Heel fijn geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning. Het is onwijs fijn om een deel ontzorgd te worden bij een proces waar zo veel bij komt kijken.
-
Rijtselaan 6
9Heel goed, vriendelijk en snel contact. Makelaar met goede kennis en adviezen. Prettig in de omgang en eerlijk. Voelt heel vertrouwd.
-
De Heenplaat 4
10Correcte makelaar, heeft verstand van zaken, dat geldt overgens ook voor zijn gehele team. Zowel per telefoon als email goed bereikbaar.
-
Wil Beljaars
10Deskundige, eerlijke en snelle service, altijd bereikbaar en duidelijke afspraken. Onze ervaring met Biemans makelaardij is heel positief
-
Patrijsstraat 1
9Deskundige, eerlijke en snelle service, altijd bereikbaar en duidelijke afspraken. Onze ervaring met Biemans was uitermate positief.
-
Blauwvlas 20
10Uitstekende service en adviezen, altijd snel te bereiken. Bezichtigingen worden op tijd doorgegeven.
-
Patronaatstraat 14
9Contact met de makelaar en zijn collega's verliep heel goed. Alles was ons duidelijk, en we konden altijd bellen of appen. We zijn geen moment onzeker geweest. Ook over Bram zijn wij erg te spreken. We konden altijd bij hem terecht! Al met al een fijn adres om zaken mee te doen. We willen jullie bedanken voor de goede zorgen!!!
-
Veestraat 14
8Contact is erg prettig. Heel kort lijntje en snelle reacties. Foto's en overige kosten zijn wel aan de hoge kant. Marktkennis is goed, al zat hij wel wat te laag. Dit echter goed opgelost. Huis erg snel verkocht tegen vraagprijs. Fijne makelaar en prettig in de omgang.