Jump to content
Logo of Hendriks Makelaardij Apeldoorn

Asselsestraat 274

7312DC Apeldoorn • Gelderland

Sold

€ 700.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.850

2% transfer tax (€ 14.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 715.850

Purchase price /m²: € 1.881

Photo Gallery

Description

WELKOM BIJ DEZE UNIEKE WONING AAN DE ASSELSESTRAAT 274! Deze ruime en praktische woning in de wijk Driehuizen biedt alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen. Met maar liefst 6 slaapkamers, een woonoppervlakte van 372 m², een gezellige woonkeuken en een tuin op het westen is dit een huis dat je absoluut gezien moet hebben. Denk aan gezinnen die op zoek zijn naar extra ruimte, mensen die graag levensloopbestendig willen wonen of degenen die een eigen praktijk aan huis willen starten. Hier kan het allemaal. Dit is een plek waar wonen, werken en genieten moeiteloos samenkomen. HIGHLIGHTS VAN DE WONING - 6 royale slaapkamers: Voor een groot gezin, logeergasten of om een thuiswerkplek in te richten. - 372 m² woonoppervlakte: Ruime vertrekken en een prettige indeling bieden veel mogelijkheden. - Ruime woonkeuken: Een gezellige plek om samen te koken, eten en samen te zijn. - Slaapkamer op de begane grond: Praktisch en toekomstgericht ingericht. - Thuiswerken of een praktijk aan huis: Een ideale ruimte voor een kantoor of praktijkruimte, met voldoende privacy. VOLLEDIGE BESCHRIJVING VAN DE WONING Bij aankomst valt de woning meteen op door de ruimte en rust. Hier vind je geen standaard huis, maar een bijzonder familiehuis met een praktische indeling. Het begint al bij de entree: vanuit daar loop je door naar alle belangrijke vertrekken van de begane grond. Deze woning is doordacht opgezet, waarbij aan zowel functioneel wonen als comfort is gedacht. De woonkamer is ruim en licht dankzij de grote ramen die zorgen voor een fijne sfeer. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek. De neutrale afwerking biedt talloze mogelijkheden om de ruimte naar jouw smaak in te richten. Een heerlijke plek om te ontspannen of samen te komen! De ruime woonkeuken is het hart van het huis. Met plek voor een grote eettafel, ruim werkblad en inbouwapparatuur is dit een keuken die je uitnodigt om samen te koken en te tafelen. Aangrenzend leidt een gang naar een praktische slaapkamer op de begane grond, perfect voor levensloopbestendig wonen, een logeerkamer of een rustige werkplek. Daarnaast is er nog een extra ruime kamer, ideaal als praktijkruimte, kantoor of hobbykamer. Met deze indeling is het huis flexibel in gebruik en helemaal aan te passen aan jouw wensen! Op de eerste verdieping vind je maar liefst vijf ruime slaapkamers, elk praktisch ingedeeld en voorzien van voldoende daglicht. Of je nu een slaapkamer nodig hebt voor elk gezinslid, ruimte wilt voor logees of een kantoor aan huis wilt inrichten, hier is genoeg plek om het naar jouw wensen in te delen. De kamers zijn geschikt voor verschillende doeleinden, zoals een fijne werkplek, een gezellige kinderkamer of een rustige plek om te ontspannen. Met de royale opzet biedt deze verdieping volop mogelijkheden voor het hele gezin! Slaapkamer op de begane grond Op de begane grond vind je een extra kamer wat je in kan delen als een slaapkamer, wat perfect is voor wie levensloopbestendig wil wonen of vaak gasten ontvangt. Je kunt deze ruimte natuurlijk ook gebruiken als extra werkkamer of creatieve hobbyplek. Praktijk of kantoor aan huis Deze woning biedt de ideale mogelijkheid om werken en wonen te combineren. De ruimte voor een praktijk of kantoor aan huis geeft je niet alleen een professionele plek om klanten te ontvangen, maar ook de mogelijkheid om werk makkelijk af te sluiten zodra je thuiskomt. Dit is de perfecte balans tussen privé en werkleven. Tuin Ondanks de smalle opzet is deze tuin een fijne plek waar je van de buitenlucht kunt genieten. Denk aan het inrichten van een gezellig terras, een groene tuin met borders of een sfeervolle zithoek waar je kunt ontspannen. Door de diepte van de tuin kun je op verschillende momenten van de dag van de zon genieten. Ideaal voor wie van een compacte, makkelijk te onderhouden buitenruimte houdt! Omgeving De wijk Driehuizen in Apeldoorn combineert een rustige woonomgeving met de gemakken van de stad dichtbij. Gelegen aan de rand van Apeldoorn geniet je hier van groene straten, ruime opzet en een fijne woonwijk voor jong en oud. Binnen enkele minuten bereik je zowel natuurgebieden als het bruisende stadscentrum. Scholen, sportverenigingen en winkels zijn allemaal dichtbij, waardoor Driehuizen een ideale omgeving is voor gezinnen en natuurliefhebbers die toch verbonden willen blijven met de stad. Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in! Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Aan onvolkomenheden in bovenstaande informatie kunnen geen aanspraken worden ontleend.