Jump to content
Logo of Kiers Vastgoed - Makelaar in Amersfoort & Hoogland

Pastoor Pieckweg 22

3828PR Hoogland • Utrecht

Sold

€ 700.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.850

2% transfer tax (€ 14.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 715.850

Purchase price /m²: € 5.263

Photo Gallery

Description

Ruim en groen wonen aan de Pastoor Pieckweg 22 in Hoogland Op een fantastische, groene locatie in het geliefde dorp Hoogland ligt deze royale twee-onder-een-kapwoning met inpandige garage, een speels aangelegde tuin, en verrassend veel leefruimte. Met een woonoppervlakte van maar liefst 133 m² en een inhoud van 543 m³ is dit het perfecte familiehuis voor wie ruim en comfortabel wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. Indeling Begane grond Bij binnenkomst valt meteen het licht en de ruimte op. De sfeervolle woonkamer heeft openslaande deuren naar zowel de zij- als de voortuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. De grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en een levendig uitzicht op het groen rondom. De open keuken is modern ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De kleurrijke Portugese tegelwand geeft het geheel een warme en stijlvolle uitstraling. Direct grenzend aan de keuken vind je de praktische bijkeuken, ideaal voor extra opslag of het plaatsen van wasmachine/droger. Vanuit deze bijkeuken is de inpandige garage bereikbaar, voorzien van een loopdeur. Deze ruimte is perfect voor een auto, fietsen of als hobbyruimte. Verdieping De eerste verdieping biedt drie comfortabele slaapkamers, waaronder een ruime master bedroom met toegang tot een vierde (slaap)kamer die ideaal is als kleedruimte, werkplek of hobbykamer. De badkamer is modern en fris afgewerkt met natuurlijke tinten en speelse accenten. Je vindt hier een ligbad, een inloopdouche, een tweede toilet en een fraai wastafelmeubel. Buitenruimte Rondom de woning ligt een verrassend groene tuin met volgroeide beplanting en volop privacy. De beschutte zitplekken aan de voor- en zijkant van het huis zorgen ervoor dat je op verschillende momenten van de dag kunt genieten van de zon of juist van de schaduw. Locatie & Voorzieningen Deze woning is gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonwijk in het charmante Hoogland, onderdeel van de gemeente Amersfoort. In de directe omgeving vind je: Diverse basisscholen en kinderdagverblijven Sportvoorzieningen zoals voetbal-, tennis- en hockeyverenigingen Winkelcentrum Kraailandhof voor dagelijkse boodschappen Natuurgebieden zoals het Hoogland West en Park Schothorst op fietsafstand Op enkele autominuten van de uitvalswegen (A1 en A28), en met de fiets ben je binnen 15 minuten in hartje Amersfoort De Pastoor Pieckweg is een rustige straat met een dorps karakter, waar kinderen veilig buiten kunnen spelen en buren elkaar nog kennen. Parkeren: Parkeren doe je eenvoudig op eigen terrein of voor de deur. Tevens zijn er in de directe omgeving diverse parkeermogelijkheden. Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak met Kiers Vastgoed voor een bezichtiging en ontdek zelf de ruimte, rust en het woongenot dat Pastoor Pieckweg 22 je te bieden heeft!