Jump to content
Logo of Pooters Makelaardij - Pro Housing

Lovendaalhoeve 29

6225AG Maastricht • Limburg

Sold

€ 595.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 13.750

2% transfer tax (€ 11.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 608.750

Purchase price /m²: € 3.742

Photo Gallery

Description

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ Royale en sfeervolle 2-onder-1-kapwoning met energielabel B, rustig en gunstig gelegen te Amby. Dit keurige woonhuis stamt uit 1997 en heeft een gebruiksoppervlakte wonen van ca. 159m². De woning beschikt over een zonnige en ruime woonkamer met open keuken, vier slaapkamers, een nette badkamer, dakterras, een garage met oprit en een ruime voor- en achtertuin met veel privacy. De woning is rustig gelegen op een riant perceel van 454m² aan de Lovendaalhoeve 29, in de gewilde Maastrichtse woonwijk Amby. Voeg bij dit alles de gunstige ligging t.o.v. winkelvoorzieningen, horeca, wandel- en fietsgebieden, openbaar vervoer, uitvalswegen richting stadscentrum Maastricht en autosnelwegen en deze locatie biedt u voor nu en voor de toekomst een prettig woon- en leefklimaat. INDELING: Begane grond: Overdekte entree met toegang tot inkomhal en berging/bijkeuken. Ruime inkomhal (ca. 7m²) voorzien van een donkere tegelvloer, met meterkast (moderne groepenkast met automaatgroepen en slimme meters), toilet, trapopgang en toegang tot de woonkamer, keuken en berging/bijkeuken. De toiletruimte (ca. 1m²) is geheel betegeld en beschikt over een staand closet en een fonteintje. Sfeervolle en lichtovergoten doorzonwoonkamer met open keuken (totaal ca. 65m²). De zitkamer (ca. 43m²) is aan de achterzijde van de woning gelegen en geniet veel lichtinval vanwege de grote ramenpartijen. De vloer is afgewerkt met een houten parketvloer en via een grote schuifpui (met schuifhordeur) is er toegang tot de tuin. Vanuit de zitkamer bereikt men de eetkamer (ca. 9m²), met doorloop naar de keuken (ca. 13,5m²), welke aan de voorzijde van de woning is gelegen. De keuken beschikt over een nette keukenopstelling in U-opstelling, met onder- en bovenkasten, wandkast, ontbijtbar en de navolgende inbouwapparatuur: 1,5 spoelbak, vaatwasser, keramische kookplaat, RVS-afzuiginstallatie (defect) met RVS-achterwand, koelkast en een combi-oven. Het geheel is mooi afgewerkt met een kunststof werkblad en een donkere tegelvloer. De berging/bijkeuken (ca. 5m²) beschikt over voldoende opslagruimte. Hier kan men eventueel ook de aansluitpunten voor het witgoed realiseren. Eerste Verdieping: Via vaste trap te bereiken overloop met toilet, trapopgang naar de tweede verdieping en toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers (ca. 14, 12 en 12m²) beschikken over keurige laminaatvloeren, hardhouten kozijnen met isolerende beglazing, rolluiken en op maat gemaakte horren. Nette, geheel betegelde badkamer (ca. 7m²) voorzien van een douche, wastafel met onderkast, Whirlpool, radiator en een spiegel. Het aparte toilet (ca. 1m²) is geheel betegeld en voorzien van een staand closet en een fonteintje. Tweede Verdieping: Middels vaste trap te bereiken overloop (ca. 2,5m²), met Cv-ruimte en toegang tot de vierde slaapkamer. In de Cv-ruimte (ca. 2,5m²) bevinden zich de aansluitpunten van het witgoed, de opstelling Cv-ketel (merk: Nefit Topline, HR+ Combi, eigendom &bouwjaar 2009) en de unit van de mechanische ventilatie. Vierde zolderslaapkamer (ca. 12m²), voorzien van een keurige laminaatvloer, hardhouten kozijnen met isolerende beglazing en rolluiken. Deze kamer geeft vervolgens toegang tot het dakterras (ca. 27m²), voorzien van een houten vlonder. Hier kan men in een oase van rust genieten van de zon en al het moois dat deze prachtige woonomgeving te bieden heeft. Tuin: Geheel omsloten en sfeervolle achtertuin, gesitueerd op het zuidwesten. De tuin beschikt over een betegeld terras met pergola, gazon, diverse beplantingen, licht, elektra en een watertappunt. Vanuit de tuin is er toegang tot de garage (ca. 23m²) beschikt over licht, elektra en een handmatig bedienbare garagedeur biedt toegang tot de oprit. De voortuin is ruim van opzet en beschikt over vele beplantingen. Extra bijzonderheden: - Royaal en sfeervol woonhuis in de geliefde woonwijk Amby; - Gebruiksoppervlakte wonen bedraagt ca. 159m²; - Royaal perceel van 454m²; - Energielabel B, geldig tot 08-03-2026; - Volledig isolatiepakket; - Cv-ketel (merk: Nefit Topline HR+ Combi, eigendom & bouwjaar2009); - Grotendeels voorzien van hardhouten kozijnen met isolerende beglazing; - Nieuwe wastafels geplaats in de toiletten in 2021; - Pui woonkamer is van aluminium met isolerende HR++ beglazing (vernieuwd in 2021); - Deels voorzien van rolluiken in slaapkamers; - Douglas pergola geplaatst in 2022; - Oprit voor het parkeren van 1-2 auto's; - Garage van 23m² met ruimte voor het parkeren van 1 auto; - Mogelijkheid om verschillende kamers uit te bouwen indien meer ruimte gewenst is; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid; Omgeving: De woning is centraal gelegen aan de Lovendaalhoeve 29 in Maastricht, een mooie, rustige straat in de geliefde woonwijk Amby. De wijk kenmerkt zich door haar hoge voorzieningenniveau op het gebied van scholen Basisschool Amby en UWC Maastricht op loopafstand, openbaar vervoer, winkels en natuurgebieden. Tevens zijn uitvalswegen richting het stadscentrum van Maastricht en naar autosnelwegen richting Eindhoven, Heerlen en Aken gemakkelijk en snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, MUMC+ en Universiteit zijn op fietsafstand van de woning gelegen. Het wandel/groengebied Ambyerheide is snel en gemakkelijk te bereiken. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief.

Mortgage berekenen

€ 595.000

Cost of copper (estimated): € 13.750

2% transfer tax (€ 11.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 608.750

3,04%

Yearly

%

€ 29.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 595.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
159 m²
Land area
454 m²
Content
565 m³
Building bound outdoor space
24 m²
External storage space
23 m²

Construction and Energy

Year of construction
1997
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Topline HR+ Combi (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energy label
B

Outdoor space and parking

Garden
Tuin rondom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
10-09-2025
Sale date
10-10-2025

Bathroom facilities

Douche, wastafel, wastafelmeubel, en whirlpool

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 6225

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.