De Mooij makelaardij b.v.
"¡De Mooij, un concepto familiar en Zwijndrecht!"
De Mooij makelaardij is sinds 1985 actief in Zwijndrecht en heeft zich gespecialiseerd in de lokale woningmarkt. Met jarenlange ervaring en een sterke klantengemeenschap staat het kantoor bekend om persoonlijke aandacht, deskundigheid en betrouwbaarheid. Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,4, wat getuigt van de kwaliteit van onze dienstverlening. Of u nu wilt verkopen, aankopen of een waardebepaling nodig heeft, wij staan voor u...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Haydnstraat 32
3335WE Zwijndrecht
€ 575.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 214 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Saturnusstraat 515
3331SM Zwijndrecht
€ 479.000 k.k.
€ 4.650/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Europaweg 69
3332SG Zwijndrecht
€ 568.000 k.k.
€ 4.472/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 174 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Klarinetsingel 108
3335DE Zwijndrecht
€ 548.000 k.k.
€ 4.384/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 210 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Baljuwweg 16
3331KD Zwijndrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 192 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Prins Hendrikstraat 52
3331XS Zwijndrecht
€ 325.000 k.k.
€ 3.779/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 74 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (83)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
83 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
33 reseñas en Google
-
Eikeboomstraat 14
10Henk de Mooy is rustige en vriendelijke man. Makkelijk bereikbaar en ook kantoor is fijn omdat je daar gerust met vragen naartoe kan gaan . Wij super tevreden met verkoop van ons huis. Kan deze makelaar daarom aanbevelen .
-
S S
2 -
Pruylenborg 150
10Ukh8) ukhhil ukhuohuo buohygjy hjghkyuk hjhk hhkjnjkh hkjkh hkh) hkhYrcf jkhkhjl huukh ukhuluk ukhhilh
-
Kolenboer 6
10Vriendelijke makelaar met goede kennis van zaken en marktinzicht. Inmiddels ons tweede huis via hem verkocht.
-
Mozartlaan 244
10Professionele makelaar, die prettig in de omgang is en heeft gezorgd dat ik altijd op de hoogte was van het verloop van verkoop proces.
-
Mauvestraat 29
10Traducido por IAMucho conocimiento local, también sobre el tipo de vivienda y el barrio, por lo tanto, en muchos casos, una palabra o medio ya es suficiente.
-
Burgemeester Jansenlaan 65
10Traducido por IAEs una oficina inmobiliaria amable y muy competente que sabe con qué se está ocupando. Mantienen un contacto limpio contigo sobre el transcurso de los asuntos.
-
Slauerhoffstraat 6
10Traducido por IA¡El contacto fue muy fácil! Un hombre encantador y muy competente en todos los aspectos. Siempre dispuesto a escucharte y a explicar claramente tus preguntas. También las chicas del despacho muy amables. De mi les doy un 10.