Snel Makelaars
"Dame las llaves, nosotros nos encargamos de todo por usted."
Wonen is een persoonlijke ervaring, en dat begrijpen we. Kopen of verkopen van een huis is meer dan alleen een handtekening zetten; het is een belangrijk moment in je leven. Daarom staat ons team er voor om jou te begeleiden met duidelijkheid, rust en ervaring. We luisteren naar jouw wensen en denken mee met je, zodat je altijd weet waar je aan toe bent. Onze kennis van de regio en onze betrokkenheid zorgen ervoor dat we jouw woning of...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Het Roer 19
3751RA Bunschoten-Spakenburg
€ 938.000 k.k.
€ 5.485/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 171 m²
- Área del lote
- 277 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Maisland 4
3833CR Leusden
€ 495.000 k.k.
€ 3.929/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 210 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Forel 272
3824LG Amersfoort
€ 465.000 k.k.
€ 4.429/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Vlietsingel 20
3831SV Leusden
€ 675.000 k.k.
€ 4.927/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 204 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Asschatterweg 129
3831JL Leusden
€ 520.000 k.k.
€ 4.483/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kuyperstraat 37
3752BC Bunschoten-Spakenburg
€ 620.000 k.k.
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 181 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (90)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
90 reseñas total
Funda
90 opiniones en Funda
-
Vloedstraat 17
10Zijn allemaal zeer aardig deskundig houden je met alles op de hoogte. Zeker een aanbeveling waard.
-
Lambert Heijnricsstraat 10 F
9Kundige makelaar, heel vriendelijk en betrokken. Alle collega’s bij snel makelaars zijn vriendelijk. Reageren snel op vragen.
-
Albert Schweitzersingel 445
10Buitengewoon goed contact altijd bereikbaar wanneer ik ze nodig had. Goed meedenken en advies geven en kers op de taart een mooie woning voor mij gescoord 👌
-
Duifkruid 1
10Het verliep uitstekend. Zou hem zo weer nemen als makelaar. Communicatie prima, hij komt oprecht over en vind het rot dat ons huis niet snel verkocht werd.
-
De Schepershilt 31
10Wij hebben een ontzettend fijne ervaring gehad met Snel Makelaars in Leusden! Vanaf het eerste contactmoment voelde het direct goed. De kennismaking met Kay was prettig, open en gaf ons meteen vertrouwen in het verdere traject. Hij nam de tijd om naar onze wensen te luisteren en dacht actief met ons mee. Gedurende het hele proces zijn we fantastisch begeleid door Willy Blom. Haar betrokkenheid, deskundigheid en bereikbaarheid maakten echt het verschil. Geen vraag was te vee…
-
Rietgans 27
9Het is gelukkig allemaal heel goed gegaan we zijn heel blij hoe het gelopen is! Blij met deze makelaar snelle handelingen en goed contact.