Verrips Makelaardij o.z.
"¡El bufete inmobiliario femenino de Soest!"
Wonen is een gevoel, en dat begrijpen wij als makelaar. Wij helpen u bij de verhuisbeslissing, zodat uw nieuwe thuis ook echt een plek wordt waar u zich goed voelt. In Soest en de omgeving zijn wij actief, met oog voor uw wensen én voor de mensen achter die wensen. Ons kantoor is van maandag tot vrijdag open tussen 09.00 en 17.30 uur, maar wij zijn op afspraak beschikbaar voor elke dag en tijd die u nodig hebt. Of het nu gaat om een waa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Speenkruidstraat 49
3765AB Soest
€ 525.000 k.k.
€ 3.750/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wilgenblik 60
3761ZG Soest
€ 500.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Gaesbeekerhof 3
3764DJ Soest
€ 650.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Johannes Poststraat 63
3762VL Soest
€ 500.000 k.k.
€ 3.876/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Jacob van Wassenaerstraat 32
1272BP Huizen
€ 500.000 k.k.
€ 6.098/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Sloothaak 59
3763ZB Soest
€ 700.000 k.k.
€ 5.385/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 269 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (121)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
121 reseñas total
Funda
103 opiniones en Funda
18 reseñas en Google
-
Johannes Poststraat 61
10Verrips makelaar is echt TOP . Het hele team is zo betrokken geweest bij de verkoop . Alles is mij uit handen genomen en de ondersteuning is in één woord Fantastisch! Bij Verrips draait het nog echt om de mensen en dat is in de huidige maatschappij een unicum !!
-
Valeriaanstraat 22
9Ik kende een van de Makelaars. En had hier een prima gevoel aan over gehouden. Vandaar mijn keuze op Lauren die ik ontmoette bij de bezichtiging van het appartement waar ik nu heel fijn woon. Alles klopte die ochtend, de plek en informatie van de Makelaar. Een goede keuze Top!!
-
Veenbesstraat 774
10Verrips makelaardij blinkt uit door communicatie, kennis, betrokkenheid en zakelijke nuchterheid, precies zoals je als verkoper dat wilt hebben.
-
Seminariehof 10
9Attent, goede begeleiding, scherp, alle afspraken stipt nagekomen. Kortom, zeer tevreden. Ik kan ze hartelijk aanbevelen.
-
Groen van Prinstererweg 45
10Alette en haar collega's van Verrips Makelaardij zijn top: kundig en zeer servicegericht! Denken in alles mee en bieden een full-service verkoop.
-
Prinsenhof 12
9Erg prettig initieel contact met Alette van te voren en tijdens het hele verkoopproces mede ook met de rest van het team!
-
Clauslaan 10
10Super fijn makelaarsteam met alleen dames. Vanaf het eerste moment tot en met de feitelijk verkoop, alles verliep super fijn! Al tientallen jaren een gevestigde naam. Betrouwbaar, vriendelijk, empathisch , klantgericht, correcte communicatie.