De Boer Makelaardij
"Por empleo, atención y resultados. ¡Muy bien!"
Uw makelaar in Soest, met ruim 30 jaar ervaring en een sterke focus op resultaat. Mijn gedrevenheid, enthousiasme en interesse in mensen zorgen voor een persoonlijke aanpak. Ik specialiseer me in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen zoals appartementen, eengezinswoningen, villa’s en bungalows. Winkels, kantoren en bedrijfsruimten vallen eveneens onder mijn expertise. Voor beide markten ben ik Vastgoed gecertificeerd, wat mijn bet...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Weegbreestraat 169
3765XD Soest
€ 285.000 k.k.
€ 3.851/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Tensenhof 1
3768EG Soest
€ 685.000 k.k.
€ 4.363/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 157 m²
- Área del lote
- 221 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Achter de Kamp 258
3811JH Amersfoort
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.039/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 387 m²
- Área del lote
- 262 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
1e Heezerlaantje 3
3766LV Soest
€ 317.500 k.k.
€ 5.670/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- 870 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Turfstreek 9
3766HR Soest
€ 695.000 k.k.
€ 6.557/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 279 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Morgen 12
3763WH Soest
€ 525.000 k.k.
€ 4.817/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
20 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Schoon 4U
2 -
Jurre van der Graaf
10Walter is echt een topper. Persoonlijke touch en zeer betrokken en altijd bereikbaar!!
-
Colenso 122
10Walter is een bevlogen makelaar die weet hoe de hazen lopen. Al met al hebben wij een jaar fijn contact met hem gehad over de verkoop van ons huis. Het duurde namelijk even voordat wij een nieuw huis bij Zwolle hadden gevonden en ons huis in Soest daadwerkelijk te koop konden zetten. Maar toen was het huis ook snel verkocht voor een passende prijs. Walter is een warm mens die ook meedacht over ons nieuwe huis en eventuele valkuilen. Hij is altijd goed bereikbaar, ook buiten de r…
-
Poortstraat 13 BS
10Walter staat altijd klaar met deskundige ondersteuning en is nooit te beroerd een stapje extra te zetten om te zorgen voor top kwaliteit.
-
Leeuwerikweg 8
10Het contact met Walter was heel goed en nog steeds. Ook in de avonden en weekenden kregen we ook antwoord. Fijne makelaar waar we al 3 jaar mee bezig waren…. Van zakelijk ging t ook naar privé en alleen maar superleuk! Lieve Walter dank voor je geduld en hulp!
-
Veenbesstraat 304
9Gezellige leuke man met verstand van zaken. Altijd aanspreekbaar en behulpzaam, al is het maar voor een kop koffie. Echt een aanrader.
-
Honingbij 24
10Walter is een zeer gedreven en gepassioneerde makelaar. Hij is een makelaar anders dan anderen, geen 9 - 5 mentaliteit en is flexibel, staat open voor ideeën en is enorm veelzijdig en creatief. Daarbij komt dat hij gewoon een heel fijn mens is. Ik zou hem bij iedereen aanbevelen.