De Boer Makelaardij
"For commitment, attention and results. Really good!"
Your real estate agent in Soest, with over 30 years of experience and a strong focus on results. My drive, enthusiasm, and interest in people ensure a personal approach. I specialize in the sale, purchase, and rental of homes such as apartments, single-family homes, villas, and bungalows. Shops, offices, and commercial spaces also fall within my expertise. For both markets I am Real Estate certified, which underlines my reliability and...
Current housing stock
-
- Available
Weegbreestraat 169
3765XD Soest
€ 285.000 k.k.
€ 3.851/m²
Save as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Tensenhof 1
3768EG Soest
€ 685.000 k.k.
€ 4.363/m²
BSave as favorite- Living area
- 157 m²
- Land area
- 221 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Achter de Kamp 258
3811JH Amersfoort
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.039/m²
Save as favorite- Living area
- 387 m²
- Land area
- 262 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
1e Heezerlaantje 3
3766LV Soest
€ 317.500 k.k.
€ 5.670/m²
Save as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- 870 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Turfstreek 9
3766HR Soest
€ 695.000 k.k.
€ 6.557/m²
BSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 279 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Morgen 12
3763WH Soest
€ 525.000 k.k.
€ 4.817/m²
ASave as favorite- Living area
- 109 m²
- Land area
- 139 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (32)
Review platforms
BronscoresTotal score
32 total reviews
Funda
20 reviews on Funda
12 reviews on Google
-
Schoon 4U
2 -
Jurre van der Graaf
10Walter is echt een topper. Persoonlijke touch en zeer betrokken en altijd bereikbaar!!
-
Colenso 122
10Walter is een bevlogen makelaar die weet hoe de hazen lopen. Al met al hebben wij een jaar fijn contact met hem gehad over de verkoop van ons huis. Het duurde namelijk even voordat wij een nieuw huis bij Zwolle hadden gevonden en ons huis in Soest daadwerkelijk te koop konden zetten. Maar toen was het huis ook snel verkocht voor een passende prijs. Walter is een warm mens die ook meedacht over ons nieuwe huis en eventuele valkuilen. Hij is altijd goed bereikbaar, ook buiten de r…
-
Poortstraat 13 BS
10Walter staat altijd klaar met deskundige ondersteuning en is nooit te beroerd een stapje extra te zetten om te zorgen voor top kwaliteit.
-
Leeuwerikweg 8
10Het contact met Walter was heel goed en nog steeds. Ook in de avonden en weekenden kregen we ook antwoord. Fijne makelaar waar we al 3 jaar mee bezig waren…. Van zakelijk ging t ook naar privé en alleen maar superleuk! Lieve Walter dank voor je geduld en hulp!
-
Veenbesstraat 304
9Gezellige leuke man met verstand van zaken. Altijd aanspreekbaar en behulpzaam, al is het maar voor een kop koffie. Echt een aanrader.
-
Honingbij 24
10Walter is een zeer gedreven en gepassioneerde makelaar. Hij is een makelaar anders dan anderen, geen 9 - 5 mentaliteit en is flexibel, staat open voor ideeën en is enorm veelzijdig en creatief. Daarbij komt dat hij gewoon een heel fijn mens is. Ik zou hem bij iedereen aanbevelen.