Makelaardij Ankie !
"Atención real y orientación al servicio"
Het verkopen van uw huis is een belangrijke stap, die zorgvuldig en met empathie moet worden aangepakt. Wij van Makelaardij Ankie! weten hoe belangrijk het is om uw woning niet alleen snel en voor een goede prijs te laten verkopen, maar ook met respect en aandacht. Uw huis is meer dan een woning; het is een plek waar herinneringen zijn opgeslagen. Daarom zorgen wij ervoor dat elke stap van het proces met veel geduld en professionaliteit...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jan Verschurensingel 84
5941CK Velden
€ 515.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 413 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Maasveldstraat 15
5943AT Lomm
€ 379.500 k.k.
€ 3.085/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 315 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oude Heerweg 141
5941EK Velden
€ 325.000 k.k.
€ 3.385/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kapelstraat 6 A
5943AG Lomm
€ 710.000 k.k.
€ 3.142/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 226 m²
- Área del lote
- 1675 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Klein Vink 4 2326
5944EX Arcen
€ 222.500 k.k.
€ 3.224/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- 587 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Maasstraat 68
5944CG Arcen
€ 649.000 k.k.
€ 3.626/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 405 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (31)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
31 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Lage Lei 19
10Alles war super und professionell. Ankie ist eine sehr sehr gute Maklerin . Sie geht voll auf den Wünschen des Verkäufers ein
-
Dorperheideweg 34 2104
9Alles goed verlopen de makelaar luistert naar je wensen duidelijkheid zo als het hoort. Gewoon een topper zonder poespas.
-
Oude Heerweg 43
10Ik ben zeer tevreden over mijn makelaar. De communicatie was altijd transparant, snel en vriendelijk. Ik werd goed op de hoogte gehouden tijdens het hele proces en alles verliep prettig en professioneel. Zeker een aanrader!
-
Dorperheideweg 34 2419
10We hebben Ankie en Daan ervaren als leuke mensen met goede communicatie, verstand van zaken & goede service
-
Oude Heerweg 183
9Traducido por IACon Ankie! Vender una casa es genial. Ankie y Daan son alegres, claros y directos.
-
Appelgaard 2
10Traducido por IATuvimos un contacto muy bueno con el agente inmobiliario y este tomó todo el tiempo necesario para guiarnos. Podíamos acudir con todas nuestras preguntas y recibimos una respuesta muy rápida.
-
Lage Lei 72
9Traducido por IAMuy satisfecho con la inmobiliaria Ankie. Buena conocimiento de los negocios, precio: calidad excelente. En general… una recomendación
-
Gerd Schroeder
10Traducido por IASiempre amable y servicial, y competente en asesoría.
-
Boerenweg 36
8Traducido por IAEl contacto con la inmobiliaria Ankie siempre es fluido y profesional. Estamos muy satisfechos con esta agencia inmobiliaria.