Makelaardij Ankie !
"Genuine attention and customer focus"
Het verkopen van uw huis is een belangrijke stap, die zorgvuldig en met empathie moet worden aangepakt. Wij van Makelaardij Ankie! weten hoe belangrijk het is om uw woning niet alleen snel en voor een goede prijs te laten verkopen, maar ook met respect en aandacht. Uw huis is meer dan een woning; het is een plek waar herinneringen zijn opgeslagen. Daarom zorgen wij ervoor dat elke stap van het proces met veel geduld en professionaliteit...
Current housing stock
-
- Available
Jan Verschurensingel 84
5941CK Velden
€ 515.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 413 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Maasveldstraat 15
5943AT Lomm
€ 379.500 k.k.
€ 3.085/m²
ESave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 315 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oude Heerweg 141
5941EK Velden
€ 325.000 k.k.
€ 3.385/m²
CSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- 151 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kapelstraat 6 A
5943AG Lomm
€ 710.000 k.k.
€ 3.142/m²
CSave as favorite- Living area
- 226 m²
- Land area
- 1675 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Klein Vink 4 2326
5944EX Arcen
€ 222.500 k.k.
€ 3.224/m²
ASave as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- 587 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Maasstraat 68
5944CG Arcen
€ 649.000 k.k.
€ 3.626/m²
CSave as favorite- Living area
- 179 m²
- Land area
- 405 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (31)
Review platforms
BronscoresTotal score
31 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Lage Lei 19
10Alles war super und professionell. Ankie ist eine sehr sehr gute Maklerin . Sie geht voll auf den Wünschen des Verkäufers ein
-
Dorperheideweg 34 2104
9Alles goed verlopen de makelaar luistert naar je wensen duidelijkheid zo als het hoort. Gewoon een topper zonder poespas.
-
Oude Heerweg 43
10Ik ben zeer tevreden over mijn makelaar. De communicatie was altijd transparant, snel en vriendelijk. Ik werd goed op de hoogte gehouden tijdens het hele proces en alles verliep prettig en professioneel. Zeker een aanrader!
-
Dorperheideweg 34 2419
10We hebben Ankie en Daan ervaren als leuke mensen met goede communicatie, verstand van zaken & goede service
-
Oude Heerweg 183
9Translated by AIWith Ankie! selling a house was clearly nice! Ankie and Daan are cheerful, clear and straightforward.
-
Appelgaard 2
10Translated by AIWe had a very nice contact with the real estate agent and he took all the time to guide us. We could address all our questions and also received a very quick response.
-
Lage Lei 72
9Translated by AIVery satisfied with real estate agency Ankie. Good knowledge of business, price : quality prime. All in all ... a recommendation
-
Gerd Schroeder
10Translated by AIAlways friendly and helpful And competent in counseling.
-
Boerenweg 36
8Translated by AIContact with real estate agency Ankie always runs smoothly and professionally. We are very satisfied with this realtor.