Mobach Makelaardij
"¿Sacar más de € 10.000,- de su casa?"
Bij Mobach Makelaardij in Wageningen leggen we de nadruk op een transparant en soepel verkoop- of aankoopproces. Goede communicatie met u als klant, maar ook met potentiële kopers van uw woning, staat centraal. Wij zorgen ervoor dat de juiste informatie op het juiste moment beschikbaar is, afspraken worden nagekomen en dat elke bezoeker met een goed gevoel uw woning verlaat. Deze aandacht voor detail en betrouwbaarheid draagt bij aan ee...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Petuniastraat 26
3911WJ Rhenen
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Zeemanstraat 13
6706KA Wageningen
€ 585.000 k.k.
€ 5.792/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 253 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Anthonie Kroonweg 2
6866BL Heelsum
€ 699.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 637 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Tarthorst 162
6708JE Wageningen
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Torckpark 14
6701ED Wageningen
€ 625.000 k.k.
€ 5.531/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Nolensstraat 20
6702CS Wageningen
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (78)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
78 reseñas total
Funda
36 opiniones en Funda
42 reseñas en Google
-
Bert Hietkamp
10Fijn samen gewerkt met Mobach makelaardij Wageningen. Huis zeer snel verkocht.👍 …
-
Oudlaan 30
8We hebben goede ervaring met Onno en Marije van Mobach. Ze reageerden snel en Onno ging mee met bezichtigingen. Ze konden goed advies geven wanneer we vragen hadden, al moest je geregeld voor zaken toch bij de notaris of bij de verkopend makelaar zijn. We vonden het vooral prettig dat het hele toegankelijke mensen zijn, niet van die makelaars met gladde praatjes en in pak. Zou ik opnieuw voor een aankoopmakelaar kiezen? Ik denk het niet, het is toch een hoop geld en je moet alsn…
-
Harnjesweg 27
8Fijn contact gehad met Mobach makelaardij in Wageningen goed advies weet goed wat er in Wageningen afspeelde qua huizenmarkt.
-
Oude Bennekomseweg 37
9Een heel prettig contact en behulpzaam. Deskundige adviezen en geen gejaag of dwang. Prettig in de omgang en luistert goed. Goede onderhandelaar.
-
Gruttoweide 34
10Wij zijn uitstekend geholpen en begeleid door Mobach. Ze hebben veel markt kennis voor het best mogelijke resultaat! Ook de communicatie en afhandeling verliep prettig, soepel en professioneel.
-
Ada Postma
8Traducido por IAMobach Makelaardij me ha acompañado perfectamente durante la venta de mi apartamento. También la compra de nuestra casa nueva fue muy fluida gracias a Onno y Marije.