Mobach Makelaardij
"Gagnez-vous plus de 10 000 euros avec vos biens ?"
Bij Mobach Makelaardij in Wageningen leggen we de nadruk op een transparant en soepel verkoop- of aankoopproces. Goede communicatie met u als klant, maar ook met potentiële kopers van uw woning, staat centraal. Wij zorgen ervoor dat de juiste informatie op het juiste moment beschikbaar is, afspraken worden nagekomen en dat elke bezoeker met een goed gevoel uw woning verlaat. Deze aandacht voor detail en betrouwbaarheid draagt bij aan ee...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Petuniastraat 26
3911WJ Rhenen
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 230 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Zeemanstraat 13
6706KA Wageningen
€ 585.000 k.k.
€ 5.792/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 253 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Anthonie Kroonweg 2
6866BL Heelsum
€ 699.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 637 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tarthorst 162
6708JE Wageningen
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Torckpark 14
6701ED Wageningen
€ 625.000 k.k.
€ 5.531/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Nolensstraat 20
6702CS Wageningen
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (78)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
78 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
42 commentaires sur Google
-
Bert Hietkamp
10Fijn samen gewerkt met Mobach makelaardij Wageningen. Huis zeer snel verkocht.👍 …
-
Oudlaan 30
8We hebben goede ervaring met Onno en Marije van Mobach. Ze reageerden snel en Onno ging mee met bezichtigingen. Ze konden goed advies geven wanneer we vragen hadden, al moest je geregeld voor zaken toch bij de notaris of bij de verkopend makelaar zijn. We vonden het vooral prettig dat het hele toegankelijke mensen zijn, niet van die makelaars met gladde praatjes en in pak. Zou ik opnieuw voor een aankoopmakelaar kiezen? Ik denk het niet, het is toch een hoop geld en je moet alsn…
-
Harnjesweg 27
8Fijn contact gehad met Mobach makelaardij in Wageningen goed advies weet goed wat er in Wageningen afspeelde qua huizenmarkt.
-
Oude Bennekomseweg 37
9Een heel prettig contact en behulpzaam. Deskundige adviezen en geen gejaag of dwang. Prettig in de omgang en luistert goed. Goede onderhandelaar.
-
Gruttoweide 34
10Wij zijn uitstekend geholpen en begeleid door Mobach. Ze hebben veel markt kennis voor het best mogelijke resultaat! Ook de communicatie en afhandeling verliep prettig, soepel en professioneel.
-
Ada Postma
8Traduit par l'IAMobach Makelaardij m’a accompagné parfaitement lors de la vente de mon appartement. L’achat de notre nouvelle maison a également été fluide grâce à Onno et Marije.