Mobach Makelaardij
"Mehr als 10.000 € aus Ihrem Haus herausholen?"
Bij Mobach Makelaardij in Wageningen leggen we de nadruk op een transparant en soepel verkoop- of aankoopproces. Goede communicatie met u als klant, maar ook met potentiële kopers van uw woning, staat centraal. Wij zorgen ervoor dat de juiste informatie op het juiste moment beschikbaar is, afspraken worden nagekomen en dat elke bezoeker met een goed gevoel uw woning verlaat. Deze aandacht voor detail en betrouwbaarheid draagt bij aan ee...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Petuniastraat 26
3911WJ Rhenen
€ 625.000 k.k.
€ 4.664/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 230 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Zeemanstraat 13
6706KA Wageningen
€ 585.000 k.k.
€ 5.792/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 253 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Anthonie Kroonweg 2
6866BL Heelsum
€ 699.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 637 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Tarthorst 162
6708JE Wageningen
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Torckpark 14
6701ED Wageningen
€ 625.000 k.k.
€ 5.531/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Nolensstraat 20
6702CS Wageningen
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (78)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
78 Bewertungen insgesamt
Funda
36 Bewertungen auf Funda
42 Bewertungen bei Google
-
Bert Hietkamp
10Fijn samen gewerkt met Mobach makelaardij Wageningen. Huis zeer snel verkocht.👍 …
-
Oudlaan 30
8We hebben goede ervaring met Onno en Marije van Mobach. Ze reageerden snel en Onno ging mee met bezichtigingen. Ze konden goed advies geven wanneer we vragen hadden, al moest je geregeld voor zaken toch bij de notaris of bij de verkopend makelaar zijn. We vonden het vooral prettig dat het hele toegankelijke mensen zijn, niet van die makelaars met gladde praatjes en in pak. Zou ik opnieuw voor een aankoopmakelaar kiezen? Ik denk het niet, het is toch een hoop geld en je moet alsn…
-
Harnjesweg 27
8Fijn contact gehad met Mobach makelaardij in Wageningen goed advies weet goed wat er in Wageningen afspeelde qua huizenmarkt.
-
Oude Bennekomseweg 37
9Een heel prettig contact en behulpzaam. Deskundige adviezen en geen gejaag of dwang. Prettig in de omgang en luistert goed. Goede onderhandelaar.
-
Gruttoweide 34
10Wij zijn uitstekend geholpen en begeleid door Mobach. Ze hebben veel markt kennis voor het best mogelijke resultaat! Ook de communicatie en afhandeling verliep prettig, soepel en professioneel.
-
Ada Postma
8Übersetzt durch KIMobach Makelaardij hat mich prima bei dem Verkauf meiner Wohnung begleitet. Auch der Kauf unseres neuen Hauses lief flüssig dank Onno und Marije.