Burgland Makelaars
"EIN GUTER MAKLER!"
Burgland Makelaars is een onafhankelijk makelaarskantoor gevestigd in het centrum van Veenendaal. Wij leggen de nadruk op persoonlijkheid, kwaliteit en transparantie in alles wat we doen. Onze medewerkers combineren marktkennis met juridische en bouwtechnische expertise om u te ondersteunen bij elke stap van de weg. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, aanhuur en taxaties. Wij staan voor u klaar met betrouw...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Wilhelmina Druckerstraat 4
3903WH Veenendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- 107 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Frederik van de Paltshof 4
3911LB Rhenen
€ 524.500 k.k.
€ 4.299/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Rembrandtlaan 25
3904ZK Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 2.765/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 179 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dalkruid 1
3903EV Veenendaal
€ 850.000 k.k.
€ 5.705/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 590 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Dagpauwooglaan 88
3905KB Veenendaal
€ 359.500 k.k.
€ 4.993/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Nieuwe Stationsstraat 11 12
6711AG Ede
€ 269.500 k.k.
€ 4.991/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 54 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (76)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
76 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
36 Bewertungen bei Google
-
Zuiderkruis 234
10Super fijne makelaar, heldere communicatie en komt afspraken altijd na. Kent de markt goed is pro-actief en weet hoe je een klant door het proces heen moet loodsen. Schept realistiche verwachtingen.
-
Gertjan van 't Klooster
-
Zuiderkruis 98
10Wessel was enorm waardevol bij de verkoop van ons huis. Goed / professioneel contact en gemakkelijk in de omgang!
-
Stationsstraat 22
9Burgland makelaars heeft goede inzicht Betrouwbaar makelaar Vriendelijke en fijne communicatie Zeker aanbevelen
-
Schrijverspark 169 03
10Een hele fijne makelaar met de juiste kennis en vriendelijk in de omgang. Goed bereikbaar en goede informatie voorziening.
-
Kerkewijk 128 A
10Het contact verliep heel plezierig voor ons. De makelaar was alert en attent. We hebben de samenwerking als heel prettig ervaren.
-
Torenvalk 24
10Ongedwongen behandeling en altijd meedenken zonder zichzelf op te dringen. Het was voor ons de eerste keer dat we ons huis verkochten en dan is het best wel prettig dat er alle tijd wordt genomen voor advies.
-
Anker 1
10na eerste kennismaking is de verkoop van ons huis erg goed verlopen , bezichtigingen werden na elkaar ingepland en na de bezichtigingen volgde direct een terug koppeling naar ons. Communicatie is prima verlopen.