Makelaardij Evers
"Un realista para la venta y compra de su vivienda"
Bij Makelaardij Evers staan we voor jou als betrouwbare NVM makelaar in de regio Nieuwegein en omgeving. Of je nu wilt kopen, verkopen of taxeren, wij begeleiden je met expertise en toewijding door ieder stapje van het proces. Ons team is er om jou persoonlijk te begeleiden, zodat je altijd weet waar je staat en wat er van je verwacht wordt. We beginnen met een realistisch waardeadvies, zodat je huis altijd tegen de beste prijs op de ma...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Tramstraat 2 A
3433CE Nieuwegein
€ 325.000 k.k.
€ 3.916/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 67 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Polkahof 2
3438TM Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.091/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Adri Piecklaan 68
3739LJ Hollandsche Rading
€ 595.000 k.k.
€ 5.891/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 238 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Aart van der Leeuwhove 5
3438HH Nieuwegein
€ 545.000 k.k.
€ 4.504/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 199 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Nedereindseweg 30 11
3438AE Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 6.818/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Jachthoornlaan 21
3438RL Nieuwegein
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 166 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (80)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
80 reseñas total
Funda
62 opiniones en Funda
18 reseñas en Google
-
Nedereindseweg 75
10De makelaar toonde veel begrip voor onze situatie (verkoop na een overlijden) en begeleidde ons stap voor stap. Hij dacht goed mee over de verkoopstrategie en hield ons continu duidelijk op de hoogte. Dit heeft geleid tot een vlot verkoopproces en een resultaat waar we zeer tevreden mee zijn.
-
Monique van Dam
8Ik heb het hele verkoopproces als prettig ervaren. Alles verliep snel en soepel, mijn woning werd prachtig gepresenteerd met mooie foto's. De begeleiding was gedurende het proces professioneel en correct, wat mij vertrouwen gaf. Ik kijk er met een goed gevoel op terug, en tot slot ben ik ben ik blij met het eind resultaat.
-
van Halllaan 4
10Alles is prima verlopen en het huis is snel verkocht. Alle documentatiel is goed inzichtelijk en contact met de medewerkers is fijn en naar volle tevredenheid verlopen. Zeer bedankt voor jullie adviezen .
-
Putter 11
8Ik heb het hele verkoopproces als prettig ervaren, en mijn woning werd prachtig gepresenteerd met mooie foto's. De begeleiding was gedurende het proces professioneel en correct, wat mijn vertrouwen gaf. Al met al ben ik tevreden over de samenwerking.
-
Ansinghlaan 60
9De makelaar kennen wij al heel lang en heeft in het verleden eerder voor ons een huis verkocht. Hij is betrokken en pro actief en duidelijk in de communicatie,