Robin Makelaardij
Robin Makelaardij staat voor persoonlijke, gedreven en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening in de regio Meierijstad. In Heeswijk-Dinther is Robin Makelaardij de makelaar die kiest voor een duidelijke, transparante en klantgerichte aanpak. Met een diepe kennis van de lokale markt, zorgt het kantoor voor maatwerk en een scherp tarief dat past bij jouw wensen. Met dienstverlening in zowel verkoop als aankoop, legt Robin Makelaardij d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sluisstraat 25
5462CA Veghel
€ 659.000 k.k.
€ 3.682/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 255 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Muurveld 40
5467KE Veghel
€ 420.000 k.k.
€ 3.717/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Kastanjedreef 51
5473SG Heeswijk-Dinther
€ 530.000 k.k.
€ 3.510/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 221 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Vosseweide 22
5467ME Veghel
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Distellaar 103
5467BP Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Fuutdonk 2
5467CL Veghel
€ 475.000 k.k.
€ 3.275/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 197 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (35)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
35 reseñas total
Funda
29 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
Vosseweide 22
9Fijne betrouwbare makelaar. Vooraf goed marktonderzoek. Goede tips betreffende de foto's op funda. Snelle reactie via speciale app. Wij zouden Robin sterk aanbevelen!!
-
Fuutdonk 2
10Robin is realistisch, persoonlijk en geeft duidelijk en concreet advies tijdens de verkoop. Ze is heel benaderbaar en houdt je goed op de hoogte tijdens het verkoopproces. Haar strategie voor verkoop heeft goed uitgepakt waardoor onze verwachtingen zijn overtroffen. Al met al aanrader!
-
Merwedelaan 23
9Contact met de makelaar was uitstekend. Accuraat en to the point. Ze hield ons van alle ontwikkelingen op de hoogte. Ze maakte een prachtige brochure van ons huis. Conclusie: Uitstekend !
-
Kastanjedreef 38
10Vanaf het begin was het contact zeer prettig. Ik wist al halverwege het kennismakingsgesprek dat Robin de persoon was die ik voor de verkoop wilde inschakelen. Ze houdt mij goed op de hoogte en is zeer goed benaderbaar. Absoluut een aanrader.
-
Schuurakker 35
10Robin legt alles goed uit. Goede communicatie en reageert snel. Al met al een fijne betrouwbare makelaar!
-
Spoorlaan 16 Z
9Traducido por IAHe tenido una colaboración muy agradable con Robin Makelaardij. La comunicación fue personal y comprometida, pero al mismo tiempo rápida y eficiente. Se escucharon bien mis deseos y todo se organizó hasta el último detalle. Un agente inmobiliario que realmente comparte tus preocupaciones y se encarga de una experiencia agradable desde el principio hasta el final.