Robin Makelaardij
Robin Makelaardij staat voor persoonlijke, gedreven en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening in de regio Meierijstad. In Heeswijk-Dinther is Robin Makelaardij de makelaar die kiest voor een duidelijke, transparante en klantgerichte aanpak. Met een diepe kennis van de lokale markt, zorgt het kantoor voor maatwerk en een scherp tarief dat past bij jouw wensen. Met dienstverlening in zowel verkoop als aankoop, legt Robin Makelaardij d...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sluisstraat 25
5462CA Veghel
€ 659.000 k.k.
€ 3.682/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 255 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Muurveld 40
5467KE Veghel
€ 420.000 k.k.
€ 3.717/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Kastanjedreef 51
5473SG Heeswijk-Dinther
€ 530.000 k.k.
€ 3.510/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 221 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Vosseweide 22
5467ME Veghel
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 271 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Distellaar 103
5467BP Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Fuutdonk 2
5467CL Veghel
€ 475.000 k.k.
€ 3.275/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (35)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
35 avis total
Funda
29 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Vosseweide 22
9Fijne betrouwbare makelaar. Vooraf goed marktonderzoek. Goede tips betreffende de foto's op funda. Snelle reactie via speciale app. Wij zouden Robin sterk aanbevelen!!
-
Fuutdonk 2
10Robin is realistisch, persoonlijk en geeft duidelijk en concreet advies tijdens de verkoop. Ze is heel benaderbaar en houdt je goed op de hoogte tijdens het verkoopproces. Haar strategie voor verkoop heeft goed uitgepakt waardoor onze verwachtingen zijn overtroffen. Al met al aanrader!
-
Merwedelaan 23
9Contact met de makelaar was uitstekend. Accuraat en to the point. Ze hield ons van alle ontwikkelingen op de hoogte. Ze maakte een prachtige brochure van ons huis. Conclusie: Uitstekend !
-
Kastanjedreef 38
10Vanaf het begin was het contact zeer prettig. Ik wist al halverwege het kennismakingsgesprek dat Robin de persoon was die ik voor de verkoop wilde inschakelen. Ze houdt mij goed op de hoogte en is zeer goed benaderbaar. Absoluut een aanrader.
-
Schuurakker 35
10Robin legt alles goed uit. Goede communicatie en reageert snel. Al met al een fijne betrouwbare makelaar!
-
Spoorlaan 16 Z
9Traduit par l'IAJ'ai eu une collaboration très agréable avec Robin Makelaardij. La communication était personnelle et impliquée, mais en même temps rapide et efficace. On a bien écouté mes souhaits et tout a été organisé dans les moindres détails. Un agent immobilier qui pense vraiment avec vous et qui s'occupe d'une expérience agréable du début à la fin !