Dupont Makelaars heeft zich al meer dan een eeuw opgesteld als betrouwbare partner in de regio. Het bedrijf kent het gebied vanbinnen en biedt deskundig advies op diverse markten. Of u nu op zoek bent naar een woonhuis, bedrijfsruimte of projectontwikkeling, het team staat voor u klaar met kennis en ervaring. Bij Dupont Makelaars wordt aandacht besteed aan elke stap van het proces. Van de eerste afspraak tot en met de overdracht, wordt...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Koggeschip 28
3123BK Schiedam
€ 575.000 k.k.
€ 4.228/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dr Noletstraat 2 A 4
3116BH Schiedam
€ 850.000 k.k.
€ 6.800/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Broekweg 27
3131HC Vlaardingen
€ 285.000 k.k.
€ 3.904/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zwembaan 9
3134KN Vlaardingen
€ 650.000 k.k.
€ 4.779/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Jan Sonjéstraat 15 A
3021TT Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Rösener Manzstraat 11 B
3026TH Rotterdam
€ 525.000 k.k.
€ 3.977/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (190)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
190 reseñas total
Funda
53 opiniones en Funda
137 reseñas en Google
-
Hằng
2De directeur Robert van Dop werkt zeer slordig en onprofessioneel.
-
P J Troelstralaan 8 E
8Er is altijd met ons meegedacht en We konden altijd met alle vragen terecht. Zeer Fijne samenwerking!
-
Singel 100
10Traducido por IARobert / Dupont es un profesional de la palma de la mano y sabe exactamente qué se necesita en ciertos momentos del proceso de venta. Siempre disponible y positivo. El back office de Dupont funciona rápido y es fácil de contactar. La casa se vendió dentro de una semana. ¡¡Definitivamente lo recomiendo!!
-
Timo van der Keijl
10Dupont heeft mij ooit geholpen met de koop en nu 8 jaar later weer met de verkoop van mijn woning. En dat is met een reden. Een hele fijne partij om mee samen te werken. Aanrader!
-
Johan Braakensiekstraat 131
8Ik vond het wat moeilijk dat alles via internet ging, maar we zijn prima geholpen als er probleem mee was.
-
Land van Belofte 26
9Actief meedenkende makelaar. Ik heb het contact en de samenwerking als zeer prettig ervaren. Zeker een aanrader als makelaar in Schiedam.
-
Toon Verheystraat 61
108 jaar geleden mijn woning gekocht via Dupont en recent ook weer verkocht om dezelfde reden. Denken mee en zijn proactief, hele fijne partij om mee te werken.
-
Van Limburg Stirumstraat 119
9Dupont Real Estate is een zeer betrouwbare partner, meedenkend en adviserend. Ik beveel hen sterk aan w.b. aankoop/verkoop regio Schiedam e.o..