Janssen & van Oosten
"¡Agentes inmobiliarios auténticos de Westland!"
Janssen & van Oosten Makelaardij staat al 25 jaar voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van het Westland. Wij specialiseren ons in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen, met een bijzondere voorkeur voor oudere stukken. Onze ervaring zorgt voor een gedetailleerd beeld van de markt, zodat u met vertrouwen kunt kiezen voor uw volgende woning. Of u nu op zoek bent naar een eerste droomhuis, wilt overstappen naar iets...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Molenstraat 46
2691BZ 's-Gravenzande
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 77 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Heeren van 's-Gravensande 171
2691SJ 's-Gravenzande
Compra: € 450.000 k.k.
€ 5.233/m²
Alquiler: € 3.000 p/m
€ 35/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 401 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Heeren van 's-Gravensande 135
2691SJ 's-Gravenzande
Compra: € 495.000 k.k.
€ 5.103/m²
Alquiler: € 4.000 p/m
€ 41/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 367 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Brederolaan 40
2692DA 's-Gravenzande
€ 950.000 k.k.
€ 6.552/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 375 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nieuwlandse Polderweg 19
3151XX Hoek van Holland
€ 1.200.000 k.k.
€ 5.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 240 m²
- Área del lote
- 3590 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Molenstraat 46
2691BZ 's-Gravenzande
€ 419.000 k.k.
€ 4.190/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 77 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (55)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
55 reseñas total
Funda
40 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Dokter Diamantlaan 88
9Traducido por IA¡Miramos con mucha satisfacción hacia atrás a la colaboración con Perry y Frank. Realmente tomaron el tiempo para nosotros, pensaron junto a nosotros y dieron consejos honestos. Lo que especialmente valoramos fue el enfoque personal y la comunicación clara. La venta de nuestra casa se sintió así confiable y bien organizada. Un agente inmobiliario al que recomendamos sin duda!
-
Rick Van der meer
10Fijn om mee samen te werken . Zowel koop als verkoop
-
Rijnweg 122
10Eerlijke Westlandse makelaar met korte lijntjes, een duidelijk verhaal en met veel kennis en kunde. De verkoop van je kostbaarste bezit, is bij hem in goede handen.
-
Salsal Bouw B.V.
10Zes jaar geleden hebben zij ons geholpen bij de aankoop van ons eerste huis en onlangs hebben zij binnen twee dagen een taxatierapport voor ons opgeleverd. Wij hebben een zeer prettige ervaring gehad met meneer Janssen. Hartelijk dank! En zeker aan te raden!
-
De Heeren van 's-Gravensande 140
10Een hele deskundige makelaar welke heel goed bekend is met de lokale markt en prijs vorming van de verkoop huizen
-
Florence Nightingalelaan 11
8Het contact met de makelaar verliep soepel. Als er problemen waren loste hij die netjes op. De makelaar dacht goed mee in de situatie.
-
Graaf Willem II straat 208
8Het liep zoals dat altijd zou moeten gaan vlot en duidelijk. Korte lijnen en snel resultaat. En prima prijs, die goed ingeschat was.