Janssen & van Oosten
"Véritables agents immobiliers de Westland !"
Janssen & van Oosten Makelaardij staat al 25 jaar voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van het Westland. Wij specialiseren ons in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen, met een bijzondere voorkeur voor oudere stukken. Onze ervaring zorgt voor een gedetailleerd beeld van de markt, zodat u met vertrouwen kunt kiezen voor uw volgende woning. Of u nu op zoek bent naar een eerste droomhuis, wilt overstappen naar iets...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molenstraat 46
2691BZ 's-Gravenzande
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 77 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Heeren van 's-Gravensande 171
2691SJ 's-Gravenzande
Acheter : € 450.000 k.k.
€ 5.233/m²
Loyer : € 3.000 p/m
€ 35/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 401 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Heeren van 's-Gravensande 135
2691SJ 's-Gravenzande
Acheter : € 495.000 k.k.
€ 5.103/m²
Loyer : € 4.000 p/m
€ 41/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 367 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Brederolaan 40
2692DA 's-Gravenzande
€ 950.000 k.k.
€ 6.552/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 145 m²
- Superficie du terrain
- 375 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nieuwlandse Polderweg 19
3151XX Hoek van Holland
€ 1.200.000 k.k.
€ 5.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 240 m²
- Superficie du terrain
- 3590 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Molenstraat 46
2691BZ 's-Gravenzande
€ 419.000 k.k.
€ 4.190/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 77 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (55)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
55 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Dokter Diamantlaan 88
9Wij kijken met veel tevredenheid terug op de samenwerking met Perry en Frank. Zij namen echt de tijd voor ons, dachten mee en gaven eerlijk advies. Wat we vooral waardeerden was de persoonlijke benadering en de duidelijke communicatie. De verkoop van ons huis voelde hierdoor vertrouwd en goed geregeld. Een makelaar die we zonder twijfel aanraden!
-
Rick Van der meer
10Fijn om mee samen te werken . Zowel koop als verkoop
-
Rijnweg 122
10Eerlijke Westlandse makelaar met korte lijntjes, een duidelijk verhaal en met veel kennis en kunde. De verkoop van je kostbaarste bezit, is bij hem in goede handen.
-
Salsal Bouw B.V.
10Zes jaar geleden hebben zij ons geholpen bij de aankoop van ons eerste huis en onlangs hebben zij binnen twee dagen een taxatierapport voor ons opgeleverd. Wij hebben een zeer prettige ervaring gehad met meneer Janssen. Hartelijk dank! En zeker aan te raden!
-
De Heeren van 's-Gravensande 140
10Een hele deskundige makelaar welke heel goed bekend is met de lokale markt en prijs vorming van de verkoop huizen
-
Florence Nightingalelaan 11
8Het contact met de makelaar verliep soepel. Als er problemen waren loste hij die netjes op. De makelaar dacht goed mee in de situatie.
-
Graaf Willem II straat 208
8Het liep zoals dat altijd zou moeten gaan vlot en duidelijk. Korte lijnen en snel resultaat. En prima prijs, die goed ingeschat was.